tipsterwin

| Регистрация | Вход | Помощ  
    
betfair +100€ bet365 +100лв

2010 | Окт | Ное | Дек | 2011 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2012 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2013 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2014 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2015 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2016 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2017 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп

типстъробщо прогнозипознати прогнозинепознати прогнозиактивни прогнози% познатиср. коеф.ср. коеф. %ср. залогмес. печалбадоход %
kli0044693237046%3.8738%7.02270.9655.94%
Andremrk953560037%3.7531%9.93204.7021.70%
KinGofTheGaMe8916882150%6.9531%7.74117.79
valmar271314048%2.8837%10.00109.1040.41%
pan4ipof644321767%1.8250%10.00103.1016.11%


| Предстоящи мачове | Мачове днес | Мачове утре

датасреща1X2лига
20-09, 01:00 Club Sando - North East Stars FC 1.95 4.00 2.70 | Trinidad & Tobago Premier Football League
20-09, 01:00 Police FC - San Juan Jabloteh 2.20 3.70 2.45 | Trinidad & Tobago Premier Football League
20-09, 01:15 America Mineiro MG - Vila Nova GO 1.67 3.16 5.101:0 | Brazil Brasileiro Serie B
20-09, 01:15 Estudiantes De La Plata - Nacional Asuncion 1.40 4.09 7.740:1 | International Clubs Copa Sudamericana
20-09, 02:30 USA - New Zealand 1.07 7.04 19.255:0 | International Int. Friendly Games, Women
20-09, 03:00 CF Monterrey - Universidad de Guadalajara 1.16 5.50 11.67void | Mexico Copa MX, Apertura, Knockout stage
20-09, 03:00 Atletico Monarcas Morelia - Club Tijuana 2.33 3.06 2.68void | Mexico Copa MX, Apertura, Knockout stage
20-09, 03:10 Индепендиенте - Club Atletico Tucuman 1.50 3.41 5.84 | Argentina Copa Argentina
20-09, 03:30 Guarani SP - Parana Clube PR 2.33 2.90 2.980:4 | Brazil Brasileiro Serie B
20-09, 03:45 Club Atlético Junior - Cerro Porteno 1.68 3.34 5.173:1 | International Clubs Copa Sudamericana
20-09, 03:45 Deportes Quindio - Deportes Pereira 2.11 3.12 2.972:0 | Colombia Primera B, Clausura
20-09, 04:00 Club América - Cruz Azul 2.09 3.04 3.11void | Mexico Copa MX, Apertura, Knockout stage
20-09, 05:36 Guadalajara Chivas - Atlas de Guadalajara 1.73 3.24 4.09void | Mexico Copa MX, Apertura, Knockout stage
20-09, 09:00 FC Smena Komsomolsk-na-amure - FC Irtysh Omsk 1.30 4.17 8.08 | Russia PFL, East
20-09, 11:00 Bhayangkara Surabaya United - Pusamania Borneo 1.34 4.20 6.062:1 | Indonesia Super League
20-09, 11:00 PSPS Pekanbaru - Persis Solo 1.60 3.50 4.501:1 | Indonesia Liga 2
20-09, 11:00 Gyori Eto - Illes Akademia Haladas 1.60 4.00 3.80 | Hungary U19
20-09, 11:00 Davao Aguilas - Ceres FC 5.47 4.32 1.40 | Philippines United Football League, Division 1
20-09, 12:00 PSS Sleman - Cilegon United 1.33 4.30 6.501:1 | Indonesia Liga 2
20-09, 12:00 FC Luch-Energiya Vladivostok - FC Anzhi Makhachkala 2.15 2.93 3.402:0 | Russian Cup
20-09, 12:00 Cagliari - Cittadella 1.77 3.50 3.462:3 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 12:00 AC Torino - AS Avellino 1.03 7.75 26.57 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 12:00 Pescara - Crotone 2.15 3.67 2.492:3 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 12:00 Zenit Irkutsk - FC Chita 2.95 3.17 2.101:4 | Russia PFL, East
20-09, 12:00 Virtus Entella - Ternana 1.15 6.32 9.02 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 12:30 Blacktown City FC - Western Sydney Wanderers 7.37 4.90 1.281:1 | Australia FFA Cup
20-09, 12:30 Gold Coast City FC - South Melbourne 3.01 3.65 1.940:6 | Australia FFA Cup
20-09, 13:00 Yokohama F Marinos - Sanfrecce Hiroshima 1.95 3.14 3.342:2 | Japan Emperor Cup
20-09, 13:00 Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers 2.32 3.21 2.582:4 | Japan Emperor Cup
20-09, 13:00 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol 2.53 3.09 2.432:3 | Japan Emperor Cup
20-09, 13:00 Cerezo Osaka - Nagoya Grampus 1.66 3.53 4.111:0 | Japan Emperor Cup
20-09, 13:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse 1.48 4.00 4.944:1 | Japan Emperor Cup
20-09, 13:00 Matsumoto Yamaga FC - Vissel Kobe 2.76 3.12 2.240:2 | Japan Emperor Cup
20-09, 13:00 Nagano Parceiro - Jubilo Iwata 5.40 3.78 1.470:1 | Japan Emperor Cup
20-09, 13:00 Jeonbuk Hyundai - Sangju Sangmu Phoenix 1.20 5.28 9.061:2 | South Korea K-League Classic
20-09, 13:00 Gwangju FC - FC Seoul 3.44 3.21 1.901:4 | South Korea K-League Classic
20-09, 13:00 Jeonnam Dragons - Incheon United FC 2.19 3.12 2.830:0 | South Korea K-League Classic
20-09, 13:00 Boys Sports Company - Royal Wahingdoh FC 1.67 3.60 4.004:0 | India Shillong Premier League
20-09, 13:00 Tsukuba Univ - Omiya Ardija 4.33 3.47 1.640:2 | Japan Emperor Cup
20-09, 13:00 SSC Neapel - Benevento Calcio 1.36 4.35 5.63 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 13:00 Palermo - Frosinone 1.47 4.02 4.733:0 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 13:00 Inegolspor - Malatya BLD Spor 4.88 3.83 1.53 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 13:30 Ulsan Hyundai FC - Daegu FC 1.61 3.35 4.72 | South Korea K-League Classic
20-09, 13:30 Suwon Samsung Blue Wings - Jeju United FC 2.05 3.12 3.112:3 | South Korea K-League Classic
20-09, 13:30 Pohang Steelers FC - Gangwon FC 2.59 3.16 2.34 | South Korea K-League Classic
20-09, 13:45 Thai Port FC - Chonburi FC 2.12 3.58 2.65 | Thailand Premier League
20-09, 13:45 Osotspa FC - Suphanburi FC 12.76 7.43 1.091:3 | Thailand Premier League
20-09, 14:00 NK Drava Ptuj - NK Celje 5.35 4.28 1.430:3 | Slovenia Cup
20-09, 14:00 Chiangrai United - Sukhothai FC 1.36 4.51 5.80 | Thailand Premier League
20-09, 14:00 Nakhon Ratchasima FC - Navy Football Club 1.84 3.46 3.35 | Thailand Premier League
20-09, 14:00 FK Kaspiy Aktau - FK Ekibastuz 1.77 3.30 3.75 | Kazakhstan 1st Division
20-09, 14:00 FK Kyran Shymkent - FK Kyzylzhar Petropavlovsk 2.75 3.60 2.05 | Kazakhstan 1st Division
20-09, 14:00 FK Maxtaaral - FK Kairat Akademija Almaty 1.95 3.50 3.00 | Kazakhstan 1st Division
20-09, 14:00 FK Shakhtar-Bulat - Zhetysu Sunkar 5.50 4.50 1.371:0 | Kazakhstan 1st Division
20-09, 14:00 Duzyurtspor - Gumushane Doganspor 4.24 3.61 1.653:3 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 14:00 Songkhla United FC - Army United FC 1.90 3.60 3.05 | Thailand Thai League 2
20-09, 14:30 PS Mitra Kukar - Arema Indonesia (ISL) 1.99 3.31 2.890:3 | Indonesia Super League
20-09, 14:30 Tampines Rovers FC - Warriors FC 1.64 3.68 4.011:1 | Singapore S-league
20-09, 14:30 Young Lions - Balestier Khalsa FC 4.43 3.68 1.580:1 | Singapore S-league
20-09, 14:30 Batman Petrolspor - Goztepespor 9.59 5.53 1.203:1 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Pogon Szczecin - Zielona Gora 1.06 7.52 17.612:1 | Poland CLJ, West
20-09, 15:00 FC Gazovik Orenburg - FC Rubin Kazan 3.51 3.02 2.060:2 | Russian Cup
20-09, 15:00 FC Tom Tomsk - ФК Краснодар 7.51 4.54 1.342:1 | Russian Cup
20-09, 15:00 FC Shinnik Yaroslavl - FC Ural Yekaterinburg 2.84 2.95 2.453:0 | Russian Cup
20-09, 15:00 FK Tambov - Arsenal Tula 2.52 2.85 2.841:0 | Russian Cup
20-09, 15:00 Sisaket FC - Ratchaburi FC 3.61 3.72 1.71 | Thailand Premier League
20-09, 15:00 Thailand Honda FC - Pattaya United FC 3.03 3.44 1.960:0 | Thailand Premier League
20-09, 15:00 Ubon Umt Utd - Bec Tero Sasana 1.62 3.75 4.05 | Thailand Premier League
20-09, 15:00 FK Akzhaiyk Uralsk - FK Atyrau 2.15 2.87 2.981:0 | Kazakhstan Premier League
20-09, 15:00 Милан - Salernitana 1.13 6.40 10.22 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 15:00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagumruk 2.94 3.22 2.13 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Keciorengucu - Silivrispor 1.59 3.65 4.64 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Kastamonuspor - Ofspor 1.56 3.58 5.01 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Sancaktepe Belediye - S. B. Elazigspor 3.36 3.23 1.952:2 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Hatayspor - Ergene Velimese Spor 1.23 4.99 9.34 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Kozan Belediyespor - Adanaspor 6.73 4.38 1.351:3 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Denizlispor - Duzcespor 1.38 4.14 6.43 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Hacettepe SK - Yeni Altindag Belediyespor 1.25 4.89 8.61 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:00 Leopards SC - Thika United FC 1.90 2.91 3.572:0 | Kenya Premier League
20-09, 15:00 Air Force United FC - Chainat FC 1.85 3.30 3.500:2 | Thailand Thai League 2
20-09, 15:00 Bangkok FC - Angthong FC 2.50 3.40 2.300:5 | Thailand Thai League 2
20-09, 15:00 Prachuap FC - Samut Songkhram FC 1.30 4.30 7.507:2 | Thailand Thai League 2
20-09, 15:00 PTT Rayong FC - Lampang FC 1.55 4.00 4.20 | Thailand Thai League 2
20-09, 15:00 Gelios Kharkiv - Desna Chernigov 2.65 2.99 2.401:2 | Ukraine Cup
20-09, 15:15 Foolad Khozestan B - Arvand Khorramshahr 2.25 3.20 2.70 | Iran League 2
20-09, 15:15 Niroye Zamani - Moghavemat Tehran 1.95 3.20 3.25 | Iran League 2
20-09, 15:30 Tuzlaspor - Zonguldakspor 2.27 3.10 2.80 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:30 Bergama - AS Sariyer 4.15 3.36 1.72 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:30 Körfez BLD Spor - Edirne 1.86 3.57 3.32 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 15:30 Oyak Renaultspor - Karsiyaka 3.98 3.50 1.723:1 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 16:00 Platanias FC - GS Apollon Smyrnis 1.94 2.92 3.671:0 | Greece Cup
20-09, 16:00 Atromitos Athens - Kassiopi 1.23 4.50 10.72 | Greece Cup
20-09, 16:00 LKS Lodz - Legia Warszawa 4.50 4.35 1.480:4 | Poland CLJ, East
20-09, 16:00 NS Mura - NK Domzale 4.67 4.00 1.52 | Slovenia Cup
20-09, 16:00 Buriram United FC - Bangkok Glass FC 1.30 4.52 7.261:0 | Thailand Premier League
20-09, 16:00 Muang Thong United - Bangkok United 1.69 3.87 3.574:0 | Thailand Premier League
20-09, 16:00 Selangor FC - Selangor PKNS 1.70 3.57 3.811:2 | Malaysia Super League
20-09, 16:00 Melaka - Perak FA 2.79 3.41 2.093:1 | Malaysia Super League
20-09, 16:00 Pahang FA - Sarawak 1.51 4.05 4.50 | Malaysia Super League
20-09, 16:00 Pulau Pinang - PBD KT 2.53 3.48 2.24 | Malaysia Super League
20-09, 16:00 Kedah - Felda United FC 1.87 3.43 3.301:3 | Malaysia Super League
20-09, 16:00 Johor D. T. FC - Kelantan FA 1.15 5.78 11.483:0 | Malaysia Super League
20-09, 16:00 Bologna - Brescia 1.15 5.77 10.141:1 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 16:00 Sassuolo - Perugia 1.66 3.74 3.72 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 16:00 Spezia - FC PRO VERCELLI 1892 2.15 3.49 2.57 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 16:00 FC Genoa - Spal Youth 1.72 3.70 3.46 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 16:00 Empoli - Carpi 1.38 4.39 5.32 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 16:00 Удинезе - Parma 1.69 3.65 3.62 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 16:00 Scandicci - ASD Seravezza Pozzi Calcio 1.99 3.03 3.25 | Italian amateurs Serie D, Girone E
20-09, 16:00 OFC Botev Vratsa - FC Pirin Blagoevgrad 3.20 3.21 1.981:1 | Bulgarian Cup
20-09, 16:00 Lokomotive Sofia - FC Vereya 3.02 3.23 2.052:1 | Bulgarian Cup
20-09, 16:00 FC Chernomorets Balchik - PFC Slavia Sofia 5.21 3.80 1.480:2 | Bulgarian Cup
20-09, 16:00 Монтана 1921 - Черно море 5.12 3.97 1.462:1 | Bulgarian Cup
20-09, 16:00 Strumska Slava - Sozopol 2.12 3.21 2.882:1 | Bulgarian Cup
20-09, 16:00 OFC Pomorie - Етър 1924 4.43 3.47 1.622:2 | Bulgarian Cup
20-09, 16:00 Giresunspor - Cizrespor 1.22 5.13 9.75 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 16:00 Kolos Kovalivka - FC Illichivec Mariupol 3.94 3.27 1.751:2 | Ukraine Cup
20-09, 16:00 FC Zhemchuzhyna Odesa - Stal Dneprodzerzhinsk 3.20 3.32 1.94 | Ukraine Cup
20-09, 16:00 Kecskemeti TE - Mezokovesd Zsory 13.65 8.88 1.051:4 | Hungary Magyar Cup
20-09, 16:00 Pecs MFC - Budapest Honved FC 13.21 8.01 1.060:1 | Hungary Magyar Cup
20-09, 16:00 Szarvaskend SE - Szombathelyi Haladas FC 16.17 9.95 1.020:6 | Hungary Magyar Cup
20-09, 16:00 Tallya Kse - MTK Budapest FC 15.47 9.78 1.030:9 | Hungary Magyar Cup
20-09, 16:00 SFF Atletico - FC Aprilia 1.60 3.94 3.841:0 | Italian amateurs Serie D, Girone G
20-09, 16:00 Nitra - Trencin 1.58 3.62 4.13 | Slovakia U19
20-09, 16:00 Nyiradony Vvtk - SC Vasas Budapest 15.39 11.17 1.010:2 | Hungary Magyar Cup
20-09, 16:30 Pobeda Junior - FK Rabotnicki Skopje 2.26 3.41 2.542:4 | Macedonia 1. MFL
20-09, 16:30 Vardar Skopje - FK Renova 1.20 4.87 10.832:1 | Macedonia 1. MFL
20-09, 16:30 Akademija Pandev - FK Pelister Bitola 2.26 3.14 2.712:0 | Macedonia 1. MFL
20-09, 16:30 Shkendija 79 Tetovo - FK Sileks Kratovo 1.22 5.01 8.965:0 | Macedonia 1. MFL
20-09, 16:30 KF Shkupi Skopje - FK Skopje 1.63 3.25 4.75 | Macedonia 1. MFL
20-09, 16:30 FK Radnicki Beograd - FK Mladost Lucani 9.44 5.22 1.190:1 | Serbia Cup
20-09, 16:30 FK Javor - FK Sindjelic Beograd 1.73 3.20 3.99 | Serbia Cup
20-09, 16:30 Macva Sabac - FK Backa BP 1.92 2.95 3.58 | Serbia Cup
20-09, 16:30 FK Jagodina - FK Cukaricki Stankom 10.52 4.87 1.190:3 | Serbia Cup
20-09, 16:30 FK Zemun - FK Rad Belgrade 1.90 3.04 3.52 | Serbia Cup
20-09, 16:30 FK Indija - FK Radnik Surdulica 4.89 3.40 1.56 | Serbia Cup
20-09, 16:30 Cesena - Novara Calcio 2.16 3.48 2.57 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 16:30 FK Buducnost Dobanovci - FK Vozdovac 8.12 4.69 1.24 | Serbia Cup
20-09, 16:30 Radnicki Pirot - FK Novi Pazar 2.69 3.11 2.24 | Serbia Cup
20-09, 16:30 FK Dinamo 1945 Pancevo - FK Vojvodina 10.32 5.75 1.151:2 | Serbia Cup
20-09, 16:30 NK Borac Imbriovec - NK Dinamo Zagreb 19.39 13.40 1.01 | Croatia Cup
20-09, 16:30 NK Vrbovec - HNK Rijeka 18.87 10.93 1.03 | Croatia Cup
20-09, 16:30 Oriolik - Hajduk Split 18.91 12.05 1.02 | Croatia Cup
20-09, 16:30 NK Croatia Zmijavci - NK Slaven Belupo 10.83 7.13 1.13 | Croatia Cup
20-09, 16:30 NK Radnik Sesvete - RNK Split 1.33 4.39 7.03 | Croatia Cup
20-09, 16:30 NK Bedem Ivankovo - NK Lokomotiva Zagreb 11.44 7.25 1.120:3 | Croatia Cup
20-09, 16:30 Nehaj Sejn - NK Osijek 25.53 10.51 1.01 | Croatia Cup
20-09, 16:30 Nedelisce - NK Inter Zapresic 10.87 6.06 1.160:6 | Croatia Cup
20-09, 16:30 Bjelovar - NK Zagreb 2.52 3.05 2.53 | Croatia Cup
20-09, 16:30 Dakovo - NK Istra 1961 7.88 5.42 1.24 | Croatia Cup
20-09, 16:30 NK Zagora - HNK Sibenik 3.66 3.28 1.85 | Croatia Cup
20-09, 16:30 NK Novigrad - NK Iskra Zelina 1.18 5.89 9.81 | Croatia Cup
20-09, 17:00 Pyunik Yerevan FC - Banants Yerevan FC 2.26 2.98 2.830:0 | Armenian Cup
20-09, 17:00 Utenis - VMFD Zalgiris 6.59 4.61 1.311:2 | Lithuania A Liga
20-09, 17:00 Rozwoj Katowice - Legionovia Legio. 2.37 3.15 2.560:2 | Poland II Liga
20-09, 17:00 FC Avangard Kursk - ЦСКА Москва 3.80 3.14 1.93 | Russian Cup
20-09, 17:00 FK Tyumen - FK Tosno 3.64 3.05 2.011:2 | Russian Cup
20-09, 17:00 Sampion Celje - ND Gorica 15.80 7.04 1.090:3 | Slovenia Cup
20-09, 17:00 FC Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 1.41 3.81 5.615:1 | Kazakhstan Premier League
20-09, 17:00 FC Aktobe - Tobol Kostanay 1.92 3.01 3.37 | Kazakhstan Premier League
20-09, 17:00 NK Metalleghe-Bsi - FK Zeljeznicar 14.62 7.84 1.070:1 | Bosnia & Herzegovina Cup
20-09, 17:00 Radnik Bijeljina - NK Siroki Brijeg 2.82 3.16 2.18 | Bosnia & Herzegovina Cup
20-09, 17:00 Doboj Kakanj - FK Sarajevo 2.68 3.34 2.18 | Bosnia & Herzegovina Cup
20-09, 17:00 NK Slaven Zivinice - NK Celik Zenica 2.13 3.17 2.89 | Bosnia & Herzegovina Cup
20-09, 17:00 FK Velez Mostar - FK Olimpic Sarajevo 2.46 3.16 2.46 | Bosnia & Herzegovina Cup
20-09, 17:00 NK Bratstvo Gracanica - FK Sutjeska Foca 1.14 6.64 10.10 | Bosnia & Herzegovina Cup
20-09, 17:00 FK Vitez - FK Borac Banja Luka 11.81 6.86 1.113:9 | Bosnia & Herzegovina Cup
20-09, 17:00 Altay Izmir - Erzurum Buyuksehir 2.88 3.16 2.19 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 17:00 Hodonin-Sardice - FC Slovan Liberec 8.88 5.42 1.20 | Czech Republic Cup
20-09, 17:00 1 HFK Olomouc - FC Hradec Kralove 4.43 3.67 1.58 | Czech Republic Cup
20-09, 17:00 Zivanice - SK Sigma Olomouc 9.77 6.20 1.15 | Czech Republic Cup
20-09, 17:00 Domazlice - Dukla Prague 4.96 4.30 1.44 | Czech Republic Cup
20-09, 17:00 HNK Grude - FK Krupa 12.05 6.55 1.12 | Bosnia & Herzegovina Cup
20-09, 17:30 Naestved BK - HB Köge 3.61 3.42 1.82 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 17:30 Middelfart - Aalborg BK 10.76 6.19 1.160:2 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 17:30 Greve Fodbold - FC Midtjylland 38.54 8.86 1.020:7 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 17:30 Hedensted IF - Lyngby BK 18.66 7.04 1.081:3 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 17:30 Otterup B & IK - Randers FC 38.68 8.85 1.020:2 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 17:30 Bari - Ascoli 1.58 3.80 4.082:1 | Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round
20-09, 17:30 FC Ingulets - Арсенал Киев 2.14 3.08 2.96 | Ukraine Cup
20-09, 17:45 HIFK 2 - Poxyt 1.13 7.00 9.003:0 | Finland 3rd Division
20-09, 18:00 Tampereen Ilves 2 - FC Ilves-Kissat 3.15 5.00 1.634:2 | Finland 3rd Division
20-09, 18:00 FK Stumbras Kaunas - FK Suduva Marijampole 7.25 4.32 1.311:3 | Lithuania A Liga
20-09, 18:00 Leixoes SC - Пасош Ферейра 2.91 2.96 2.28 | Portugal League Cup
20-09, 18:00 FC Volgar-Gazprom Astrahan - FC Rostov 4.38 3.06 1.830:2 | Russian Cup
20-09, 18:00 FK Borac Cacak - FK Red Star Belgrade 9.72 4.99 1.210:2 | Serbia Superliga
20-09, 18:00 Swift - Vitesse Arnhem 18.96 9.64 1.040:0 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 18:00 VV Capelle - Рода Керкраде 12.07 7.27 1.110:5 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 18:00 Bucaspor - Pendikspor 2.09 3.09 3.132:0 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 18:00 Altinordu - Sultanbeyli Belediyespor 1.15 5.94 12.18 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 18:00 FC Avanhard Kramatorsk - Ворскла 4.62 3.38 1.62 | Ukraine Cup
20-09, 18:00 FK Baumit Jablonec - FK Viktoria Zizkov 1.19 5.44 9.382:1 | Czech Republic Cup
20-09, 18:00 Slavia Kromeriz - MFK Karvina 4.69 4.08 1.49 | Czech Republic Cup
20-09, 18:00 FK Mlada Boleslav - 1. FK Pribram 1.27 4.95 7.023:0 | Czech Republic Cup
20-09, 18:00 FC Vysocina Jihlava - Banik Sokolov 1.65 3.66 3.961:0 | Czech Republic Cup
20-09, 18:15 PAOK Thessaloniki - Levadiakos FC 1.17 5.49 10.872:1 | Greece Cup
20-09, 18:15 Al Hidd - Malkiya Club 2.49 3.07 2.370:2 | Bahrain Premier League
20-09, 18:15 Panachaiki 2005 - Anagennisi Karditsas FC 1.69 3.19 4.46 | Greece Cup
20-09, 18:25 Al Najoom - Hajer 2.15 2.90 3.100:1 | Saudi Arabia Arabia Division 1
20-09, 18:30 FC Botosani - CS Municipal Studentesc Iasi 1.98 2.99 3.57 | Romania Liga I
20-09, 18:30 Esteghlal FC - Zob Ahan FC 2.32 2.73 2.831:1 | Iran Pro League
20-09, 18:30 FC Spartak Nalchik - FC Dinamo Moscow 6.79 3.78 1.45 | Russian Cup
20-09, 18:30 Дуисбург - Шалке 04 6.17 4.61 1.33 | Germany Amateur A-Jun-BL West
20-09, 18:30 Bayern Hof - DJK Ammerthal 1.83 4.24 2.801:4 | Germany Amateur Bayernliga North
20-09, 18:45 KS Gornik Zabrze - MKS Sandecja Nowy Sacz 2.23 3.16 2.99 | Poland Puchar Polski
20-09, 19:00 Benevento Calcio - Рома 9.15 5.43 1.290:4 | Италия - Серия А
20-09, 19:00 USK Anif - SK Sturm Graz 11.20 6.94 1.151:2 | Austria ÖFB-Cup
20-09, 19:00 Kapa - Bk-46 3.30 3.54 1.800:1 | Finland Kakkonen, Lansi
20-09, 19:00 FK Liepaja - Rigas Futbola Skola 2.16 2.99 2.92 | Latvia Cup
20-09, 19:00 Riga FC - FK Spartaks 2.31 2.97 2.69 | Latvia Cup
20-09, 19:00 FC Kuban Krasnodar - Spartak Moskau 5.51 3.74 1.54 | Russian Cup
20-09, 19:00 FC Arouca - Sporting Lisbon B 1.70 3.41 4.222:0 | Portugal Segunda Liga
20-09, 19:00 Литекс Ловеч - FC Vitosha Bistritsa 1.75 3.45 3.71 | Bulgarian Cup
20-09, 19:00 Samsunspor - Ankara Demirspor 1.49 3.95 5.09 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 19:00 Газиантепспор - Tire 1922 Spor 1.78 3.49 3.68 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 19:00 Manisaspor - Arsinspor 1.24 4.95 9.15 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 19:00 Adana Demirspor - Bayrampasa 1.29 4.76 7.32 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 19:00 AC Omonia Nicosia - AEK Larnaca 2.35 3.04 2.665:2 | Cyprus Marfin Laiki League
20-09, 19:00 Jeddah Club - Al Khaleej Saihat 2.75 2.90 2.352:0 | Saudi Arabia Arabia Division 1
20-09, 19:00 VF Colligiana - Tuttocuoio 2.36 3.43 2.36 | Italian amateurs Serie D, Girone D
20-09, 19:15 Skive IK - FC Copenhagen 12.76 6.31 1.130:3 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 19:15 1 SC Znojmo - Sparta Prague 6.05 4.82 1.32 | Czech Republic Cup
20-09, 19:30 SV Meppen - VfL Osnabrück 2.51 3.14 2.611:0 | Germany 3rd Liga
20-09, 19:30 Динамо Дрезден - Arminia Bielefeld 2.07 3.38 3.310:2 | Germany 2nd Bundesliga
20-09, 19:30 Ф. Дюселдорф - Регенсбург 1.71 3.76 4.371:0 | Germany 2nd Bundesliga
20-09, 19:30 Айнтрахт Бр. - SpVgg Greuther Fürth 2.10 3.26 3.373:0 | Germany 2nd Bundesliga
20-09, 19:30 1. FC Heidenheim - SV Darmstadt 98 2.33 3.12 3.022:2 | Germany 2nd Bundesliga
20-09, 19:30 ФК Кьолн - Айнтрахт Фр. 2.89 3.16 2.520:1 | Germany Bundesliga
20-09, 19:30 Union Vocklamarkt - FK Austria Wien 9.36 6.88 1.18 | Austria ÖFB-Cup
20-09, 19:30 AS Trencin - FC Nitra 1.41 4.20 5.712:1 | Slovakia Superliga
20-09, 19:30 Fortuna Dusseldorf II - RW Oberhausen 2.85 3.28 2.11 | Germany Amateur Regionalliga West
20-09, 19:30 Scheveningen - Аякс Амстердам 22.20 9.37 1.03 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 19:30 SK Slavia Praha - Fotbal Trinec 1.07 7.14 16.92 | Czech Republic Cup
20-09, 19:30 Vikingur Gota - KI Klaksvik 1.97 3.46 2.93 | Faroe Islands Premier League
20-09, 20:00 Chemnitzer FC - Fortuna Köln 2.55 3.20 2.531:2 | Germany 3rd Liga
20-09, 20:00 Rot Weiss Erfurt - SpVgg Unterhaching 2.87 3.12 2.320:2 | Germany 3rd Liga
20-09, 20:00 SC Preußen Münster - VfR Aalen 2.17 3.14 3.131:1 | Germany 3rd Liga
20-09, 20:00 FC Kickers Wurzburg - Carl Zeiss Jena 1.77 3.26 4.412:2 | Germany 3rd Liga
20-09, 20:00 TUS Bad Gleichenberg - FC Admira Wacker Mödling 17.12 9.08 1.07void | Austria ÖFB-Cup
20-09, 20:00 SC Parndorf - SV Mattersburg 15.25 7.94 1.10void | Austria ÖFB-Cup
20-09, 20:00 Union Gurten - SCR Altach 7.98 5.25 1.272:2 | Austria ÖFB-Cup
20-09, 20:00 Östersunds FK - Malmö FF 2.53 3.26 2.572:2 | Sweden Allsvenskan
20-09, 20:00 Hammarby IF - IFK Göteborg 2.19 3.25 3.062:1 | Sweden Allsvenskan
20-09, 20:00 Halmstads BK - Kalmar FF 2.91 3.18 2.321:1 | Sweden Allsvenskan
20-09, 20:00 Jonkopings Sodra - IK Sirius FK 2.21 3.18 3.103:1 | Sweden Allsvenskan
20-09, 20:00 FC Altona 93 - Eintracht Braunschweig II 2.26 3.19 2.680:3 | Germany Amateur Regionalliga North
20-09, 20:00 Hvidovre IF - FC Helsingor 2.97 3.31 2.080:0 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 20:00 Holbaek - AC Horsens 12.97 7.09 1.111:0 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 20:00 Slagelse BI - Hobro IK 14.21 6.97 1.101:5 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 20:00 HooGee - HPS 2.50 5.00 1.872:1 | Finland 3rd Division
20-09, 20:00 FK Metalac GM - FK Proleter Novi Sad 2.35 3.13 2.53 | Serbia Cup
20-09, 20:00 Partizan Belgrad - FK Napredak 1.16 5.48 12.051:1 | Serbia Superliga
20-09, 20:00 FC Spartak Trnava - FC Vion Zlate Moravce 1.60 3.66 4.53 | Slovakia Superliga
20-09, 20:00 DAC 1904 Dunajska Streda - FK Senica 1.17 5.49 12.521:0 | Slovakia Superliga
20-09, 20:00 NSI Runavik - HB Torshavn 1.78 3.47 3.44 | Faroe Islands Premier League
20-09, 20:15 Kapa/United - ToTe 2.20 4.50 2.20 | Finland 3rd Division
20-09, 20:30 AEK Athens FC - Lamia 1.13 5.40 16.792:0 | Greece Cup
20-09, 20:30 FC St. Pauli II - Hannover 96 II 2.40 3.09 2.57 | Germany Amateur Regionalliga North
20-09, 20:30 Al Ittihad Bhr - Manama Club 2.46 3.06 2.400:3 | Bahrain Premier League
20-09, 20:30 Панатинайкос - Larissa 1.29 4.19 8.422:0 | Greece Cup
20-09, 20:30 Platinium Stars FC - Golden Arrows 2.13 2.91 3.260:1 | South Africa Premier League
20-09, 20:30 Amazulu FC - Bidvest Wits FC 2.88 2.87 2.353:0 | South Africa Premier League
20-09, 20:30 Bloemfontein Celtic FC - Baroka FC 2.29 2.86 3.010:2 | South Africa Premier League
20-09, 20:30 Maritzburg United FC - Kaizer Chiefs 2.61 2.84 2.600:2 | South Africa Premier League
20-09, 20:30 Wuppertaler SV - FC Viktoria Köln 3.14 3.31 1.96 | Germany Amateur Regionalliga West
20-09, 20:30 Borussia Dortmund II - TSV Alemannia Aachen 1.75 3.33 3.86 | Germany Amateur Regionalliga West
20-09, 20:30 Bonner SC - Borussia Mönchengladbach II 2.34 3.34 2.480:4 | Germany Amateur Regionalliga West
20-09, 20:30 1. FC Köln II - SC Verl 2.08 3.21 2.970:2 | Germany Amateur Regionalliga West
20-09, 20:30 SC Cham - FC Stade LS Ouchy 2.04 3.73 2.56 | Switzerland Erste Liga Promotion
20-09, 20:30 FC Köniz - FC United Zurich 1.81 3.81 2.996:0 | Switzerland Erste Liga Promotion
20-09, 20:30 Fethiyespor - Nazilli Bld Spor 2.28 3.18 2.73 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 20:30 Бурсаспор - Tarsus Idman Yurdu 1.12 6.70 13.184:0 | Turkey Türkiye Kupasi
20-09, 20:30 FC Wegberg-Beeck - SG Wattenscheid 09 3.18 3.32 1.94 | Germany Amateur Regionalliga West
20-09, 20:45 SBV Excelsior - Хееренвеен 3.29 3.35 1.931:2 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 Achilles ´29 - НАК Бреда 9.58 5.88 1.184:3 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 ONS Sneek - Твенте 13.09 7.16 1.111:3 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 Ajax Amateurs - Утрехт 15.14 9.74 1.050:6 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 ASV De Dijk - HHC Hardenberg 2.12 3.53 2.73 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 VVSB - SC Telstar 4.75 3.76 1.554:1 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 FC Lisse - Hoek 1.29 5.10 6.82 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 VV Katwijk - VV Ter Leede 1.15 6.68 10.044:0 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 CSV Apeldoorn - Вилем II 13.17 8.23 1.082:4 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 20:45 Staphorst - Koninklijke HFC 5.04 4.03 1.49 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 21:00 KV Oostende - Union Saint-Gilloise 1.49 3.85 5.28 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:00 Cercle Brugge - KRC Genk 3.02 3.22 2.090:1 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:00 Royal Mouscron-Peruwelz - FC Tubize 1.64 3.53 4.403:1 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:00 Dinamo Bucharest - CS Concordia Chiajna 1.38 4.07 6.65void | Romania Liga I
20-09, 21:00 Санкт Гален - Базел 4.19 3.66 1.702:1 | Швейцария - Супер лига
20-09, 21:00 FC Lausanne-Sport - ФК Цюрих 3.33 3.33 2.001:1 | Швейцария - Супер лига
20-09, 21:00 Young Boys Bern - Люцерн 1.46 4.31 5.464:1 | Швейцария - Супер лига
20-09, 21:00 FC Chiasso - FC Aarau 2.45 3.18 2.51 | Switzerland Challenge League
20-09, 21:00 Neuchatel Xamax FC - Servette Geneva FC 2.16 3.03 3.053:2 | Switzerland Challenge League
20-09, 21:00 FC Rapperswil-Jona - FC Wil 1900 2.20 3.29 2.76 | Switzerland Challenge League
20-09, 21:00 CD Leganes - Girona FC 2.02 3.15 4.060:0 | Испания - Примера дивисион
20-09, 21:00 Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид 3.65 3.16 2.131:2 | Испания - Примера дивисион
20-09, 21:00 Yellow Red KV Mechelen - K Bocholter VV 1.07 8.15 15.963:0 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:00 Lommel United - KV RS Waasland Beveren 5.60 4.34 1.411:2 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:00 FC Liege - SV Zulte Waregem 7.72 6.24 1.20 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:00 Chapecoense SC - Fluminense RJ 3.14 3.40 1.97 | Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Group F
20-09, 21:00 CE Aimore - Gremio Esportivo Brasil RS 1.70 4.20 3.30 | Brazil U19 Copa Gaucho
20-09, 21:00 Nacional RS - Sao Jose EC RS 10.00 7.00 1.13 | Brazil U19 Copa Gaucho
20-09, 21:00 SD Formentera - UD Logrones 2.84 3.00 2.53 | Spain Copa del Rey
20-09, 21:00 Cordoba CF - Tenerife CD 2.55 3.04 2.781:4 | Spain Copa del Rey
20-09, 21:00 SC Kriens - FC Stade Nyonnais 1.69 3.83 3.36 | Switzerland Erste Liga Promotion
20-09, 21:00 BSC Old Boys - FC La Chaux De Fonds 2.04 3.83 2.51 | Switzerland Erste Liga Promotion
20-09, 21:00 Kaposvari Rakoczi FC - Puskas Akademia 8.47 6.56 1.151:3 | Hungary Magyar Cup
20-09, 21:15 Valerenga IF - Sarpsborg 2.70 3.14 2.26 | Norway NM Cup
20-09, 21:15 Gimnastica Segoviana - Deportiva Ponferradina 3.00 3.10 2.36 | Spain Copa del Rey
20-09, 21:30 KSV Roeselare - Club Brugge 4.94 4.13 1.48 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:30 Sporting Lokeren - Kfco Wilrijk 2.00 3.27 3.18 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:30 Майнц 05 - Хофенхайм 2.52 3.44 2.68 | Germany Bundesliga
20-09, 21:30 Hertha BSC - Леверкузен 3.14 3.41 2.23 | Germany Bundesliga
20-09, 21:30 Фрайбург - Хановер 96 2.90 3.22 2.47 | Germany Bundesliga
20-09, 21:30 Хамбургер - Дортмунд 7.60 5.09 1.37 | Germany Bundesliga
20-09, 21:30 AS Koma Elektra - SK Rapid Wien 17.23 8.77 1.08 | Austria ÖFB-Cup
20-09, 21:30 Berazategui - CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem 2.15 2.80 3.20 | Argentina Primera C
20-09, 21:30 Canuelas FC - Deportivo Laferrere 1.52 3.25 6.00 | Argentina Primera C
20-09, 21:30 Central Cordoba de Rosario - Defensores Unidos 2.50 2.90 2.60 | Argentina Primera C
20-09, 21:30 Deportivo Merlo - Justo Jose de Urquiza 1.85 3.10 3.75 | Argentina Primera C
20-09, 21:30 Excursionistas - San Martin De Burzaco 2.20 3.00 2.95 | Argentina Primera C
20-09, 21:30 Ituzaingo - FC Midland 2.50 2.95 2.55 | Argentina Primera C
20-09, 21:30 Sportivo Italiano - Defensores de Cambaceres 1.95 3.00 3.55 | Argentina Primera C
20-09, 21:30 AS Eupen - K Rupel Boom FC 1.19 6.01 9.04 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:30 ASV Geel - KAA Gent 12.29 7.30 1.11 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:30 Ledoje Smorum Fodbold - Bröndby IF 37.21 9.35 1.01 | Denmark DBU Pokalen
20-09, 21:30 CD Calahorra - Fuenlabrada CF 4.27 3.27 1.85 | Spain Copa del Rey
20-09, 21:30 AS Livorno - Lucchese Libertas 1.60 3.43 4.70 | Italian amateurs Serie C, Girone A
20-09, 21:45 KVC Westerlo - RSC Anderlecht 6.89 4.86 1.30 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:45 Евертън - Съндърланд 1.32 4.59 7.86 | England League Cup
20-09, 21:45 Челси - Nottingham Forest 1.08 7.91 20.65 | England League Cup
20-09, 21:45 Арсенал - Doncaster Rovers 1.06 8.93 20.56 | England League Cup
20-09, 21:45 Hellas Verona - Сампдория 3.33 3.30 2.14 | Италия - Серия А
20-09, 21:45 Каляри - US Sassuolo Calcio 2.10 3.33 3.40 | Италия - Серия А
20-09, 21:45 Милан - Spal 2013 1.24 5.84 10.54 | Италия - Серия А
20-09, 21:45 Genoa FC - Киево Верона 2.17 3.18 3.40 | Италия - Серия А
20-09, 21:45 Аталанта - FC Crotone 1.39 4.37 8.26 | Италия - Серия А
20-09, 21:45 Ювентус Торино - ACF Fiorentina 1.40 4.55 7.39 | Италия - Серия А
20-09, 21:45 Удинезе - Turin FC 3.09 3.44 2.20 | Италия - Серия А
20-09, 21:45 Лацио - Наполи 3.31 3.53 2.06 | Италия - Серия А
20-09, 21:45 Dundee FC - Celtic Glasgow 10.57 5.65 1.18 | Scotland League Cup
20-09, 21:45 Standard Liege - KSK Heist 1.12 6.86 12.37 | Belgium Beker van Belgie
20-09, 21:45 Korona Kielce SA - Wisla Krakow SA 2.50 3.16 2.61 | Poland Puchar Polski
20-09, 21:45 CF Talavera de la Reina - FC Cartagena 3.51 3.16 2.09 | Spain Copa del Rey
20-09, 21:45 Фейенорд - АДО Ден Хааг 1.20 5.48 9.81 | Netherlands KNVB Beker
20-09, 22:00 У.Б.А. - Манчестър Сити 8.47 5.16 1.27 | England League Cup
20-09, 22:00 Ман. Юнайтед - Burton Albion 1.05 9.23 24.92 | England League Cup
20-09, 22:00 Ла Коруня - CD Alaves 1.78 3.58 4.54 | Испания - Примера дивисион
20-09, 22:00 CF Cadiz - Осасуна 2.22 3.09 3.26 | Spain Copa del Rey
20-09, 22:00 Hercules CF - Elche CF 3.18 3.05 2.29 | Spain Copa del Rey
20-09, 22:30 Real Murcia CF - UE Olot 1.42 4.10 7.71 | Spain Copa del Rey
20-09, 22:30 Ittihad Tanger - DHJ Difaa Hassani Jdidi 2.26 2.68 2.99 | Morocco Cup
20-09, 23:00 Реал Мадрид - Бетис 1.08 10.93 22.58 | Испания - Примера дивисион
20-09, 23:00 Севиля - Union Deportiva Las Palmas 1.34 5.21 8.04 | Испания - Примера дивисион
20-09, 23:00 Atletico PR - Gremio RS 1.33 4.08 8.09 | Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Group E
20-09, 23:00 Coritiba PR - Botafogo RJ 1.46 3.84 5.75 | Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Group E
20-09, 23:15 Benfica Lisbon - Спортинг Брага 1.46 3.95 5.54 | Portugal League Cup
20-09, 23:30 DVO Tachira - Deportivo Jbl Del Zulia 1.26 4.59 8.67 | Venezuela Primera Division, Clausura
21-09, 00:00 Club Atletico Atlanta - Sport Club Pacifico 2.02 3.03 3.27 | Argentina Copa Argentina
21-09, 00:00 Guadelupe FC - Limon FC 2.37 3.14 2.64 | Costa Rica Primera Division, Campeonato Invierno
21-09, 00:00 Deportivo Walter Ferreti - Unan Managua 1.37 4.30 6.00 | Nicaragua Primera Division



Предстоящи срещи

Argentina Copa Argentina (2)

Argentina Primera C (7)

Armenian Cup (2)

Australia FFA Cup (2)

Austria ÖFB-Cup (7)

Bahrain Premier League (5)

Belgium Beker van Belgie (12)

Bosnia & Herzegovina Cup (8)

Brazil Brasileiro Serie B (2)

Brazil U19 Copa Gaucho (2)

Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Group E (2)

Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Group F (2)

Bulgarian Cup (10)

Colombia Primera A, Clausura (1)

Colombia Primera B, Clausura (1)

Costa Rica Primera Division, Campeonato Invierno (5)

Croatia Cup (12)

Cyprus Marfin Laiki League (1)

Czech Republic Cup (10)

Denmark DBU Pokalen (12)

Denmark Elitedivisionen, Women (1)

Egypt Premier League (3)

England League Cup (5)

Estonia Esiliiga (2)

Faroe Islands Premier League (2)

Finland 3rd Division (4)

Finland Kakkonen, Ita (1)

Finland Kakkonen, Lansi (1)

Finland Kakkonen, Pohjoinen (1)

Germany 2nd Bundesliga (5)

Germany 3rd Liga (5)

Germany Amateur A-Jun-BL West (1)

Germany Amateur Bayernliga North (1)

Germany Amateur Regionalliga North (2)

Germany Amateur Regionalliga West (6)

Germany Bundesliga (5)

Greece Cup (10)

Honduras Liga Nacional, Apertura (2)


Hungary Magyar Cup (6)

Hungary U19 (1)

Iceland Urvalsdeild (1)

India Shillong Premier League (1)

Indonesia Liga 2 (2)

Indonesia Super League (5)

International Clubs Copa Libertadores (4)

International Clubs Copa Sudamericana (6)

International Int. Friendly Games, Women (1)

Iran League 2 (2)

Iran Pro League (4)

Italian amateurs Primavera Cup, Knockout round (15)

Italian amateurs Serie C, Girone A (1)

Italian amateurs Serie D, Girone D (1)

Italian amateurs Serie D, Girone E (1)

Italian amateurs Serie D, Girone G (1)

Италия - Серия А (9)

Japan Emperor Cup (8)

Jordan League (2)

Kazakhstan 1st Division (4)

Kazakhstan Premier League (3)

Kenya Premier League (1)

Latvia Cup (2)

Lithuania A Liga (2)

Macedonia 1. MFL (5)

Malaysia Super League (6)

Mexico Copa MX, Apertura, Knockout stage (7)

Morocco Cup (1)

Netherlands KNVB Beker (14)

Nicaragua Primera Division (1)

Norway Division 3 - Group 3 (1)

Norway Eliteserien (1)

Norway NM Cup (2)

Omani League (7)

Philippines United Football League, Division 1 (1)

Poland CLJ, East (1)

Poland CLJ, West (1)

Poland II Liga (1)


Poland Puchar Polski (4)

Portugal League Cup (2)

Portugal Segunda Liga (1)

Qatar Stars League (1)

Romania Liga I (5)

Russia PFL, East (2)

Russian Cup (16)

Saudi Arabia Arabia Division 1 (2)

Saudi Arabia Saudi Professional League (1)

Scotland League Cup (2)

Serbia Cup (10)

Serbia Superliga (2)

Singapore S-league (2)

Slovakia Superliga (3)

Slovakia U19 (1)

Slovenia Cup (3)

South Africa Premier League (4)

South Korea K-League Classic (6)

Spain Copa del Rey (10)

Испания - Примера дивисион (8)

Sweden Allsvenskan (6)

Sweden U19, Allsvenskan, Norra (1)

Switzerland Challenge League (5)

Switzerland Erste Liga Promotion (4)

Швейцария - Супер лига (5)

Thailand Premier League (9)

Thailand Thai League 2 (5)

Trinidad & Tobago Premier Football League (2)

Turkey Türkiye Kupasi (31)

Ukraine Cup (5)

United Arab Emirates Arabian Gulf League (2)

USA Major League Soccer (2)

USA North American Soccer League, Fall season (1)

USA United Soccer League (4)

USA US Open Cup (1)

Uzbekistan PFL (3)

Venezuela Primera Division, Clausura (1)

Wales Premier League (2)



Продай Прогнози

Продажбата на футболни прогнози е лесно и е напълно безплатно!

  1. Прогнозирайте напълно безплатно.
  2. Определете цена на вашите прогнози.
  3. Печелите 50% от всяка продажба.
Изплащане на вашите приходи чрез PayPal
 

Купи Прогнози

Ние правим купуването на футболни прогнози лесно!

  1. Купувате прогнози само с едно кликване.
  2. Неподправена история на минали прогнози.
  3. Абонамента не се подновява автоматично.
Купуване на прогнози чрез PayPal
 

Игра с Футболни Прогнози

МЕСЕЧНИ НАГРАДИ - класиране по точки:

  1. 50 евро за 1-во място.
  2. 25 евро за 2-ро място.
  3. 10 евро за 3-то място.
  4. 10 евро за 4-то място.
  5. 10 евро за 5-то място.
Изплащане на наградите през Skrill.com (Moneybookers)

Правила на играта:

  1. За да участвате в играта трябва да сте навършили 18 години.
  2. Всеки играч има право да участва в играта само с една регистрация!
  3. Прогнози се приемат до 1 час преди началото на срещата (ограничението е автоматично).
  4. При регистрацията си всеки типстър получава в сметката си 200 точки.
  5. В началото на всеки месец всеки играч ще започне отново с 200 точки.
  6. Минималният залог при прогноза е 1.
  7. Максималният залог при прогноза е 10.
  8. За да участвате в месечните награди:
  • !: средният ви залог трябва да бъде по-малко от 9 (8.99 или по малко)
  • трябва да сте прогнозирали минимум 20 срещи
  • трябва да имате положителен баланс в края на месеца
 
betfair +100€ bet365 +100лв

ТОП САЙТОВЕ ЗА ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ BGtop Betfreak AHO Betting TopSites Soccer Top 500 Sites