tipsterwin

| Регистрация | Вход | Помощ  
    
betfair +100€ bet365 +100лв

2010 | Окт | Ное | Дек | 2011 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2012 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2013 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2014 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2015 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2016 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг | Сеп | Окт | Ное | Дек | 2017 | Яну | Фев | Мар | Апр | Май | Юни | Юли | Авг

типстъробщо прогнозипознати прогнозинепознати прогнозиактивни прогнози% познатиср. коеф.ср. коеф. %ср. залогмес. печалбадоход %
KARIK_KALE258160981362%2.1059%6.79216.5512.36%
krasilala1456085341%3.5535%10.00198.1013.66%
mikus5510371030%11.628%10.00187.90
theplayer933360135%4.9937%8.79184.2622.54%
Andrewkaro1234083433%4.1227%9.98182.9014.90%


| Предстоящи мачове | Мачове днес | Мачове утре

датасреща1X2лига
19-08, 17:00 Fortuna Hjorring - Kolding BK 1.09 6.95 15.47 | Denmark Elitedivisionen, Women
19-08, 17:00 Leicester City - Brighton & Hove Albion FC 1.75 3.55 4.82 | Англия - Висша лига
19-08, 17:00 Burnley FC - У.Б.А. 2.51 3.04 3.01 | Англия - Висша лига
19-08, 17:00 Саутхямптън - Уест Хям 1.70 3.77 4.88 | Англия - Висша лига
19-08, 17:00 Ливърпул - Crystal Palace 1.39 4.82 7.39 | Англия - Висша лига
19-08, 17:00 Bournemouth AFC - Watford FC 1.98 3.52 3.70 | Англия - Висша лига
19-08, 17:00 Preston North End FC - Рединг 2.12 3.32 3.25 | England Championship
19-08, 17:00 Ipswich Town - Brentford FC 2.88 3.46 2.25 | England Championship
19-08, 17:00 Астън Вила - Норич Сити 2.34 3.20 2.94 | England Championship
19-08, 17:00 Nottingham Forest - Middlesbrough FC 2.85 3.16 2.43 | England Championship
19-08, 17:00 Bolton Wanderers - Derby County 3.22 3.12 2.22 | England Championship
19-08, 17:00 Фулъм - Sheffield Wednesday 1.93 3.47 3.68 | England Championship
19-08, 17:00 К.П.Р. - Hull City 2.37 3.21 2.89 | England Championship
19-08, 17:00 Bristol City - Millwall FC 1.88 3.52 3.79 | England Championship
19-08, 17:00 Wolverhampton Wanderers FC - Cardiff City 1.90 3.24 4.08 | England Championship
19-08, 17:00 Peterborough United - Rotherham United 2.28 3.25 2.83 | England League One
19-08, 17:00 Oldham Athletic - Уигън Атлетик 3.92 3.12 1.91 | England League One
19-08, 17:00 Scunthorpe United - Oxford United 2.31 3.17 2.84 | England League One
19-08, 17:00 Southend United - Plymouth Argyle 1.85 3.39 3.77 | England League One
19-08, 17:00 Fleetwood Town - AFC Wimbledon 2.00 3.02 3.74 | England League One
19-08, 17:00 Milton Keynes Dons - Gillingham FC 1.59 3.65 5.09 | England League One
19-08, 17:00 Doncaster Rovers - Blackpool FC 1.77 3.38 4.19 | England League One
19-08, 17:00 Bradford City - Blackburn Rovers 2.28 3.06 3.00 | England League One
19-08, 17:00 Shrewsbury Town - Rochdale FC 2.47 3.14 2.65 | England League One
19-08, 17:00 Bury FC - Bristol Rovers 2.39 3.23 2.69 | England League One
19-08, 17:00 Charlton Athletic - Northampton Town 1.79 3.41 4.05 | England League One
19-08, 17:00 Portsmouth FC - Walsall FC 1.64 3.50 4.91 | England League One
19-08, 17:00 Carlisle United - Cheltenham Town 1.94 3.35 3.51 | England League Two
19-08, 17:00 Forest Green Rovers - Yeovil Town 2.03 3.25 3.36 | England League Two
19-08, 17:00 Morecambe FC - Swindon Town 2.83 3.28 2.26 | England League Two
19-08, 17:00 Crewe Alexandra FC - Barnet FC 2.58 3.24 2.48 | England League Two
19-08, 17:00 Wycombe Wanderers - Notts County 2.09 3.17 3.26 | England League Two
19-08, 17:00 Crawley Town - Cambridge United FC 3.20 3.12 2.14 | England League Two
19-08, 17:00 Chesterfield FC - Port Vale 2.33 3.20 2.79 | England League Two
19-08, 17:00 Accrington Stanley - Mansfield Town 2.73 3.10 2.44 | England League Two
19-08, 17:00 Stevenage FC - Grimsby Town 2.06 3.19 3.32 | England League Two
19-08, 17:00 Exeter City - Lincoln City 2.19 3.17 3.05 | England League Two
19-08, 17:00 Coventry City - Newport County AFC 1.84 3.35 3.87 | England League Two
19-08, 17:00 Luton Town - Colchester United FC 1.62 3.73 4.66 | England League Two
19-08, 17:00 Maidstone United - Wrexham FC 2.16 3.25 3.05 | England National League
19-08, 17:00 Gateshead FC - Macclesfield Town 2.02 3.23 3.38 | England National League
19-08, 17:00 AFC Fylde - Dagenham & Redbridge 2.83 3.47 2.18 | England National League
19-08, 17:00 Woking FC - Leyton Orient 2.73 3.31 2.32 | England National League
19-08, 17:00 Chester FC - Sutton United 3.39 3.32 1.99 | England National League
19-08, 17:00 Boreham Wood - Aldershot Town 2.51 3.18 2.58 | England National League
19-08, 17:00 Bromley FC - Hartlepool United 2.42 3.22 2.65 | England National League
19-08, 17:00 Guiseley FC - Torquay Utd 2.37 3.22 2.72 | England National League
19-08, 17:00 Dover Athletic - Barrow AFC 1.94 3.39 3.46 | England National League
19-08, 17:00 Eastleigh FC - Tranmere Rovers 2.92 3.16 2.27 | England National League
19-08, 17:00 Solihull Moors FC - Halifax Town 2.73 3.27 2.34 | England National League
19-08, 17:00 Maidenhead United - Ebbsfleet United 2.28 3.30 2.79 | England National League
19-08, 17:00 Hifk - Rovaniemi PS 2.11 3.12 3.28 | Finland Veikkausliiga
19-08, 17:00 PS Kemi Kings - FC Inter Turku 3.04 3.20 2.18 | Finland Veikkausliiga
19-08, 17:00 FC Honka - FC Haka Valkeakoski 1.36 4.40 6.32 | Finland Ykkonen
19-08, 17:00 AC Oulu - IF Gnistan 1.43 4.15 5.58 | Finland Ykkonen
19-08, 17:00 Brumunddal - Skeid Fotball 3.11 3.36 1.92 | Norway 2nd Division,Avd. 1
19-08, 17:00 KFUM Oslo - Kjelsaas 1.86 3.42 3.23 | Norway 2nd Division,Avd. 1
19-08, 17:00 Grorud IL - Ham-Kam 4.10 3.76 1.59 | Norway 2nd Division,Avd. 1
19-08, 17:00 Asker - Follo 1.25 5.02 7.08 | Norway 2nd Division,Avd. 1
19-08, 17:00 Egersund IK - Vindbjart 1.86 3.50 3.17 | Norway 2nd Division, avd 2
19-08, 17:00 Fram Larvik - Notodden FK 2.36 3.46 2.34 | Norway 2nd Division, avd 2
19-08, 17:00 SK Rapid Wien - SK Sturm Graz 1.85 3.63 3.78 | Austria Bundesliga
19-08, 17:00 FK Tambov - FC Kuban Krasnodar 1.70 3.19 4.36 | Russia Football National League
19-08, 17:00 FC St Johnstone - Partick Thistle 2.03 3.19 3.52 | Scotland Premiership
19-08, 17:00 Glasgow Rangers - Heart of Midlothian 1.49 4.08 5.73 | Scotland Premiership
19-08, 17:00 Motherwell FC - Ross County FC 2.59 3.32 2.48 | Scotland Premiership
19-08, 17:00 Aberdeen FC - Dundee FC 1.34 4.70 7.79 | Scotland Premiership
19-08, 17:00 Hibernian FC - Hamilton Academical 1.47 4.05 6.11 | Scotland Premiership
19-08, 17:00 Dundee United - Brechin City FC 1.24 5.19 8.28 | Scotland Championship
19-08, 17:00 Inverness Caledonian Thistle - Greenock Morton FC 2.28 3.06 2.82 | Scotland Championship
19-08, 17:00 Queen of The South FC - Dumbarton FC 1.49 3.89 5.20 | Scotland Championship
19-08, 17:00 Dunfermline Athletic - Falkirk FC 2.54 3.21 2.41 | Scotland Championship
19-08, 17:00 Livingston FC - FC St Mirren 2.31 3.18 2.68 | Scotland Championship
19-08, 17:00 Arbroath FC - East Fife FC 1.86 3.38 3.48 | Scotland League One
19-08, 17:00 Albion Rovers FC - Airdrieonians 2.05 3.35 3.00 | Scotland League One
19-08, 17:00 Stranraer FC - Ayr United 3.17 3.48 1.94 | Scotland League One
19-08, 17:00 Alloa Athletic FC - Queens Park FC 1.77 3.45 3.78 | Scotland League One
19-08, 17:00 Raith Rovers FC - Forfar Athletic 1.45 4.15 5.34 | Scotland League One
19-08, 17:00 Berwick Rangers - Annan Athletic 2.40 3.52 2.39 | Scotland League Two
19-08, 17:00 Elgin City - Clyde FC 2.13 3.42 2.80 | Scotland League Two
19-08, 17:00 Stenhousemuir FC - Peterhead FC 3.19 3.43 1.94 | Scotland League Two
19-08, 17:00 Montrose FC - Cowdenbeath FC 2.19 3.20 2.85 | Scotland League Two
19-08, 17:00 Stirling Albion - Edinburgh City 1.69 3.58 4.04 | Scotland League Two
19-08, 17:00 Syrianska FC - Östers IF 3.42 3.46 1.93 | Sweden Superettan
19-08, 17:00 Qviding FIF - Mjällby AIF 5.50 4.02 1.43 | Sweden Division 1, Södra
19-08, 17:00 Utsiktens BK - Ljungskille SK 2.07 3.33 2.88 | Sweden Division 1, Södra
19-08, 17:00 Karlstad BK - IF Heimer 1.12 6.94 9.93 | Sweden Division 2, Norra Gotaland
19-08, 17:00 Nordvarmland FF - Vanersborgs IF 1.91 3.97 2.75 | Sweden Division 2, Norra Gotaland
19-08, 17:00 Vårgårda IK - Stenungsunds IF 1.75 3.96 3.15 | Sweden Division 2, Norra Gotaland
19-08, 17:00 Athletic United - Malmö FF 6.83 4.43 1.39 | Sweden Allsvenskan
19-08, 17:00 Halesowen Town - Farsley AFC 2.49 3.38 2.37 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Ashton UTD - Grantham Town 2.25 3.48 2.58 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Lancaster City - Mickleover Sports 1.80 3.50 3.60 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Coalville Town - Warrington Town 2.80 3.50 2.10 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Matlock Town - Altrincham FC 2.36 3.52 2.42 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Rushall Olympic - Stalybridge Celtic 2.53 3.47 2.29 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Stafford Rangers - Buxton FC 1.80 3.50 3.60 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Witton Albion - Sutton Coldfield 1.77 3.55 3.67 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Marine FC - Barwell FC 2.29 3.38 2.59 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Nantwich Town - Workington AFC 2.10 3.50 2.80 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Shaw Lane Aquaforce - Hednesford Town 2.00 3.50 3.00 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Whitby Town - Stourbridge FC 2.40 3.50 2.40 | England Amateur Northern Premier League, Premier Division
19-08, 17:00 Leatherhead FC - Harrow Borough 1.99 3.57 2.97 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Merstham - Tooting & Mitcham Utd 2.19 3.57 2.61 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Thurrock FC - Dorking Wanderers 3.18 3.58 1.90 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Dulwich Hamlet - Billericay Town 2.58 3.96 2.09 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Needham Market FC - Wingate & Finchley FC 1.66 3.73 3.98 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Lowestoft Town - Worthing FC 1.61 4.30 3.73 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Tonbridge Angels - Brightlingsea Regent 1.83 3.49 3.49 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Hendon - Harlow Town 1.99 3.97 2.73 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Margate FC - Leiston FC 2.19 3.57 2.61 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Staines Town - Kingstonian FC 1.99 3.97 2.73 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Burgess Hill Town - Folkestone Invicta 2.29 3.38 2.59 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Enfield Town - Metropolitan Police 1.57 3.99 4.32 | England Amateur Isthmian Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Alfreton Town FC - Southport FC 3.03 3.39 2.02 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Boston United - Chorley FC 2.85 3.32 2.13 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Brackley Town - Spennymoor Town 1.72 3.53 3.94 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Bradford Park Avenue - FC United of Manchester 2.19 3.34 2.74 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Darlington FC - AFC Telford United 1.36 4.41 6.30 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Gainsborough Trinity - Harrogate Town 3.90 3.69 1.69 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Tamworth FC - Curzon Ashton FC 1.97 3.37 3.17 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Salford City - Kidderminster Harriers 1.93 3.33 3.33 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Leamington FC - Stockport County 3.10 3.33 2.01 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 York City - Nuneaton Town FC 1.41 4.22 5.74 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Blyth Spartans - North Ferriby UTD 1.40 4.24 5.86 | England Amateur National League North
19-08, 17:00 Concord Rangers - Whitehawk FC 1.65 3.68 4.12 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Bognor Regis Town - Weston Super Mare FC 1.82 3.62 3.39 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Truro City - Eastbourne Borough 2.22 3.44 2.65 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Gloucester City - Hemel Hempstead 3.01 3.31 2.06 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Wealdstone FC - Chelmsford City 2.54 3.22 2.41 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Havant & Waterlooville - Bath City 2.03 3.35 3.04 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Welling United - Hungerford Town 2.35 3.21 2.61 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Chippenham Town - East Thurrock United 2.10 3.38 2.87 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Braintree Town - Hampton & Richmond Borough FC 2.70 3.28 2.25 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Dartford FC - Oxford City 1.71 3.56 3.96 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Poole Town - St Albans City 2.21 3.30 2.74 | England Amateur National League South
19-08, 17:00 Dunstable Town FC - Merthyr Town 3.62 3.87 1.71 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Kettering Town - Basingstoke Town 1.56 4.00 4.35 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Farnborough Town FC - Redditch Utd 1.71 3.73 3.73 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Hereford United - Slough Town FC 1.61 3.98 4.06 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Stratford Town FC - St Neots Town FC 1.65 3.76 4.02 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Bishops Stortford - Weymouth FC 2.10 3.69 2.69 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Dorchester Town - King´s Lynn 2.48 3.71 2.23 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Gosport Borough - Royston Town 2.21 3.73 2.50 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 St Ives Town - Kings Langley 2.22 3.71 2.50 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Chesham United - Tiverton Town 2.09 3.72 2.68 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Frome Town - Biggleswade Town 2.14 3.77 2.58 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 Hitchin Town - Banbury United 2.24 3.58 2.54 | England Amateur Southern Football League, Premier Division
19-08, 17:00 BSV Rehden - FC Altona 93 2.25 3.14 2.72 | Germany Amateur Regionalliga North
19-08, 17:00 SCR Altach II - USK Anif 4.52 4.34 1.47 | Austria Amateur Regionalliga West
19-08, 17:00 JJK-Villiketut - KajHa 2.11 3.66 2.55 | Finland Kakkonen, Pohjoinen
19-08, 17:00 GBK Kokkola - Vifk 1.87 3.85 2.90 | Finland Kakkonen, Pohjoinen
19-08, 17:00 Legirus Inter - FC Kooteepee 3.20 3.63 1.81 | Finland Kakkonen, Ita
19-08, 17:00 PK Keski Uusimaa - Miki Mikkeli 1.64 3.89 3.64 | Finland Kakkonen, Ita
19-08, 17:00 Bk-46 - FC Espoo 1.59 4.08 3.77 | Finland Kakkonen, Lansi
19-08, 17:00 TPV Tampere - Kapa 1.69 4.05 3.30 | Finland Kakkonen, Lansi
19-08, 17:00 Musan Salama - Tampere United 1.37 4.38 5.44 | Finland Kakkonen, Lansi
19-08, 17:00 Verdal - Orkla 1.66 4.73 3.16 | Norway Division 3 - Group 5
19-08, 17:00 Mosjoen - Sverresborg 1.76 4.63 2.88 | Norway Division 3 - Group 5
19-08, 17:00 Steinkjer - Træff 2.14 4.47 2.28 | Norway Division 3 - Group 5
19-08, 17:00 Stjordals/Blink - Strindheim 1.28 5.84 5.63 | Norway Division 3 - Group 5
19-08, 17:00 Orn-Horten - Ullern 1.37 4.99 5.00 | Norway Division 3 - Group 1
19-08, 17:00 Sprint/Jeloy - Oppsal IF 3.83 4.87 1.51 | Norway Division 3 - Group 1
19-08, 17:00 Ostsiden - Moss FK 3.87 4.88 1.50 | Norway Division 3 - Group 1
19-08, 17:00 Kvik-Halden - Vestfossen 1.40 4.94 4.73 | Norway Division 3 - Group 1
19-08, 17:00 Krakeroy - Drobak/Frogn 1.83 4.52 2.77 | Norway Division 3 - Group 1
19-08, 17:00 Frigg Oslo FK - Tynset 1.43 4.93 4.42 | Norway Division 3 - Group 2
19-08, 17:00 Flisa - Korsvoll 2.70 4.52 1.86 | Norway Division 3 - Group 2
19-08, 17:00 Varegg - Fjöra 1.29 5.53 5.77 | Norway Division 3 - Group 4
19-08, 17:00 Skjervöy - FK Mjölner 3.85 4.90 1.50 | Norway Division 3 - Group 6
19-08, 17:00 Akropolis IF - Assyriska FF 1.54 4.01 4.28 | Sweden Division 1, Norra
19-08, 17:00 Vasalunds IF - Carlstad United 1.61 3.50 4.46 | Sweden Division 1, Norra
19-08, 17:00 IK Sleipner - Örebro Syrianska BK 1.43 4.34 4.72 | Sweden Division 2, Sodra Svealand
19-08, 17:00 IFK Kumla FK - Varmbols FC 2.83 3.89 1.89 | Sweden Division 2, Sodra Svealand
19-08, 17:00 Ballinamallard United FC - Cliftonville FC 4.32 3.81 1.57 | Northern Ireland Premiership
19-08, 17:00 Ballymena United FC - Glenavon FC 2.23 3.49 2.53 | Northern Ireland Premiership
19-08, 17:00 Crusaders Belfast - Coleraine 1.49 3.97 4.87 | Northern Ireland Premiership
19-08, 17:00 Dungannon Swifts FC - FC Linfield 6.57 4.60 1.31 | Northern Ireland Premiership
19-08, 17:00 Glentoran FC - Carrick Rangers FC 1.48 3.84 5.17 | Northern Ireland Premiership
19-08, 17:00 Warrenpoint Town - Ards FC 2.41 3.45 2.36 | Northern Ireland Premiership
19-08, 17:00 Sabayil - FK Neftchi Baku 3.91 3.21 1.78 | Azerbaijan Premier League
19-08, 17:00 Gällivare Malmberget - Anundsjö IF 1.96 3.74 2.76 | Sweden Division 2, Norrland
19-08, 17:00 FC Avanhard Kramatorsk - Desna Chernigov 3.56 3.16 1.84 | Ukraine Persha Liga
19-08, 17:00 Gryf Wejherowo - LKS Lodz Pss 2.40 3.25 2.46 | Poland II Liga
19-08, 17:00 IFK Stocksund - Sparvägens FF 1.14 7.00 9.00 | Sweden 3rd Division Södra Svealand
19-08, 17:00 Glumslövs FF - Kagerods BOIF 1.32 4.75 6.00 | Sweden 3rd Division Sydvästra Götaland
19-08, 17:00 NK Triglav - ND Gorica 2.87 3.06 2.25 | Slovenia PrvaLiga
19-08, 17:00 FC Sumy - Gelios Kharkiv 3.60 3.36 1.77 | Ukraine Persha Liga
19-08, 17:00 FC Zhemchuzhyna Odesa - Girnik-Sport 2.12 3.17 2.84 | Ukraine Persha Liga
19-08, 17:00 Vorskla-D Poltava - Illichivets-D Mariupol 1.96 3.39 2.91 | Ukraine U21
19-08, 17:00 Karpaty D Lviv - PFC-D Oleksandria 2.34 3.40 2.34 | Ukraine U21
19-08, 17:00 H&W Welders - Larne 1.98 3.93 2.71 | Northern Ireland Championship 1
19-08, 17:00 Kardemir Karabukspor - Istanbul Basaksehir 2.85 3.45 1.96 | Turkey Amateur U21 Ligi, Gr. Super Lig
19-08, 17:00 Бурсаспор - Alanyaspor 1.60 3.38 4.35 | Turkey Amateur U21 Ligi, Gr. Super Lig
19-08, 17:00 Osmanlispor FK - Галатасарай 2.34 3.40 2.34 | Turkey Amateur U21 Ligi, Gr. Super Lig
19-08, 17:00 Klepp - Sandviken 1.43 3.91 5.64 | Norway Toppserien, Women
19-08, 17:00 Kuban-2 Krasnodar - FC Mashuk-Kmv Pyatigorsk 2.54 3.37 2.27 | Russia PFL, South
19-08, 17:00 Spartak Vladikavkaz - FK Angusht Nazran 2.12 3.21 2.88 | Russia PFL, South
19-08, 17:00 Legion-Dynamo Makhachkala - FC Spartak Nalchik 5.36 3.76 1.48 | Russia PFL, South
19-08, 17:00 FC Metallurg Lipetsk - FC Saturn Moscow Region 2.41 3.20 2.49 | Russia PFL, Center
19-08, 17:00 Ростов - ФК Краснодар 3.07 3.54 1.84 | Russia Youth League
19-08, 17:00 OTMK Olmaliq - Sogdiyona Jizzax 1.26 4.37 9.48 | Uzbekistan PFL
19-08, 17:00 FK Neftchi Fargona - PFK Navbahor Namangan 2.97 3.55 1.95 | Uzbekistan PFL
19-08, 17:00 PFK Qizilqum - FK Kokand 1912 2.32 3.48 2.44 | Uzbekistan PFL
19-08, 17:00 SV Eichede - TSV Wankendorf 1.11 7.15 11.72 | Germany Amateur Schleswig-Holstein-Liga
19-08, 17:00 TB Uphusen - TUS Bersenbruck 2.47 3.98 2.11 | Germany Amateur Oberliga Niedersachsen
19-08, 17:00 Atlas Delmenhorst - MTV Eintracht Celle 1.55 4.49 3.82 | Germany Amateur Oberliga Niedersachsen
19-08, 17:00 TSV Kornburg - Hankofen-Hailing 2.41 3.59 2.29 | Germany Amateur Bayernliga South
19-08, 17:00 1. FC Schweinfurt 05 II - FC Amberg 1.60 4.19 3.77 | Germany Amateur Bayernliga North
19-08, 17:00 Erlenbach/Main - TSV Aubstadt 4.96 4.58 1.41 | Germany Amateur Bayernliga North
19-08, 17:00 FSV Erlangen-Bruck - DJK Don Bosco Bamberg 1.65 4.00 3.66 | Germany Amateur Bayernliga North
19-08, 17:30 Spartak Moskau - FC Lokomotiv Moscow 1.76 3.29 4.40 | Русия - Висша лига
19-08, 17:30 FC Kitzbuhel - SC Schwaz 2.37 3.71 2.28 | Austria Amateur Regionalliga West
19-08, 17:30 Lokomotiv Gomel - FC Smolevichi-Sti 3.20 3.20 1.98 | Belarus Pervaya Liga
19-08, 17:30 FC Milsami-Ursidos - FC Sfintul Gheorghe 1.17 5.18 11.25 | Moldavia Divizia Nationala
19-08, 17:30 FC Speranta - FC Dinamo Auto 1.72 3.29 3.95 | Moldavia Divizia Nationala
19-08, 17:30 SV Morlautern - Idar Oberstein 2.21 3.66 2.48 | Germany Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19-08, 18:00 Union Saint-Gilloise - KVC Westerlo 2.20 3.14 2.80 | Belgium First Division B, first stage
19-08, 18:00 Santiago Wanderers - Universidad Catolica 3.08 3.28 2.04 | Chile Primera Division, Torneo Transicion
19-08, 18:00 Seinajoen JK - FC Lahti 2.43 2.91 2.90 | Finland Veikkausliiga
19-08, 18:00 Лион - Бордо 1.60 4.04 4.80 | Франция - Лига 1
19-08, 18:00 Fylkir Reykjavik - Leiknir Faskruosfiroi 1.15 5.76 10.31 | Iceland 1 deild
19-08, 18:00 Pogon Siedlce - Wigry Suwalki 1.88 3.21 3.76 | Poland I liga
19-08, 18:00 Olimpia Grudziadz - Chrobry Glogow 1.96 3.30 3.36 | Poland I liga
19-08, 18:00 MKS Puszcza Niepolomice - OKS Odra Opole 2.16 3.17 3.03 | Poland I liga
19-08, 18:00 KS Rakow Czestochowa - GKS Katowice 1.97 3.21 3.43 | Poland I liga
19-08, 18:00 CD Cova Piedade - FC Arouca 2.97 3.08 2.18 | Portugal Segunda Liga
19-08, 18:00 Academico de Viseu FC - Leixoes SC 2.24 3.01 2.93 | Portugal Segunda Liga
19-08, 18:00 FC Porto B - FC Penafiel 1.82 3.32 3.73 | Portugal Segunda Liga
19-08, 18:00 UD Oliveirense - CD Nacional 2.86 2.96 2.31 | Portugal Segunda Liga
19-08, 18:00 CF Uniao - Академика 1.93 3.03 3.70 | Portugal Segunda Liga
19-08, 18:00 SC Covilha - Vitoria Guimaraes B 1.83 3.14 3.92 | Portugal Segunda Liga
19-08, 18:00 Varzim SC - Gil Vicente FC 1.98 3.08 3.43 | Portugal Segunda Liga
19-08, 18:00 CD Tondela - GD Estoril Praia 2.30 3.09 3.11 | Португалия - Висша лига
19-08, 18:00 FC Volgar-Gazprom Astrahan - FC Avangard Kursk 1.88 3.05 3.70 | Russia Football National League
19-08, 18:00 Gamla Upsala SK - IFK Aspudden-Tellus 2.10 3.67 2.56 | Sweden Division 2, Norra Svealand
19-08, 18:00 Lokomotiva Zvolen - FK Pohronie 2.58 3.18 2.34 | Slovakia 2nd Liga
19-08, 18:00 FK Inter Bratislava - Partizan Bardejov 2.48 3.31 2.35 | Slovakia 2nd Liga
19-08, 18:00 Komarno - SKF Sered 3.98 3.90 1.61 | Slovakia 2nd Liga
19-08, 18:00 MFK Skalica - FC STK 1914 Samorin 1.44 3.92 5.56 | Slovakia 2nd Liga
19-08, 18:00 AFC Nove Mesto Nad Vahom - MSK Zilina B 2.57 3.44 2.22 | Slovakia 2nd Liga
19-08, 18:00 FC Gorodeya - Slutsksakhar Slutsk 2.46 2.86 2.74 | Belarus Vysshaya League
19-08, 18:00 FC Fastav Zlin - MFK Karvina 1.70 3.48 4.42 | Czech Republic 1st Liga
19-08, 18:00 FC Banik Ostrava - FK Teplice 2.52 3.05 2.66 | Czech Republic 1st Liga
19-08, 18:00 Mas Taborsko - 1. FK Pribram 2.71 3.17 2.30 | Czech Republic FNL
19-08, 18:00 Karabakh Vienna - FC Mannsdorf 2.26 3.82 2.34 | Austria Amateur Regionalliga East
19-08, 18:00 ATSV Stadl-Paura - SC Gleisdorf 1.87 3.70 3.09 | Austria Amateur Regionalliga Centre
19-08, 18:00 TSV St. Johann - SV Grödig 3.70 3.95 1.65 | Austria Amateur Regionalliga West
19-08, 18:00 Wacker Innsbruck II - FC Alberschwende 1.74 3.80 3.43 | Austria Amateur Regionalliga West
19-08, 18:00 VfB Hohenems - FC Dornbirn 2.18 3.58 2.56 | Austria Amateur Regionalliga West
19-08, 18:00 Gandzasar Kapan FC - Shirak Gyumri FC 3.51 3.08 1.92 | Armenia Premier League
19-08, 18:00 FK Krupa - NK Celik Zenica 1.35 3.83 8.59 | Bosnia & Herzegovina Premijer Liga
19-08, 18:00 MS Ashdod - Maccabi Petach Tikva 2.89 2.92 2.32 | Israel Premier League
19-08, 18:00 FK Rudar Pljevlja - FK Decic Tuzi 1.50 3.26 5.67 | Montenegro 1. CFL
19-08, 18:00 FK Grbalj Radanovici - FK Buducnost 2.81 2.90 2.23 | Montenegro 1. CFL
19-08, 18:00 FK Mladost Podgorica - FK Kom Podgorica 1.33 3.64 7.98 | Montenegro 1. CFL
19-08, 18:00 OFK Petrovac - FK Iskra Danilovgrad 1.96 2.99 3.28 | Montenegro 1. CFL
19-08, 18:00 ZKS Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzebie Zdroj 2.46 3.14 2.46 | Poland II Liga
19-08, 18:00 Legionovia Legio. - RKS Radomiak 1910 SA Radom 2.73 3.33 2.16 | Poland II Liga
19-08, 18:00 Rozwoj Katowice - RKS Garbarnia Krakow 2.38 3.11 2.58 | Poland II Liga
19-08, 18:00 FC Balkany - Kolos Kovalivka 4.62 3.45 1.58 | Ukraine Persha Liga
19-08, 18:00 Slavutych Cherkasy - FC Poltava 3.47 3.20 1.85 | Ukraine Persha Liga
19-08, 18:00 FC Naftovyk-Ukrnafta - Волин Л. 2.01 3.06 3.17 | Ukraine Persha Liga
19-08, 18:00 FC Kremin Kreminchuh - FC Ingulets 3.14 3.32 1.92 | Ukraine Persha Liga
19-08, 18:00 FC Volna Pinsk - Luch Minsk 2.85 3.14 2.17 | Belarus Pervaya Liga
19-08, 18:00 FC Lida - FC Osipovichi 1.98 3.20 3.21 | Belarus Pervaya Liga
19-08, 18:00 FC Baranovichi - FC Orsha 1.98 3.20 3.20 | Belarus Pervaya Liga
19-08, 18:00 FC Smorgon - Neman-Agro 1.98 3.20 3.20 | Belarus Pervaya Liga
19-08, 18:00 FC Torpedo-Maz Minsk - FC Belshina Bobruisk 1.98 3.20 3.21 | Belarus Pervaya Liga
19-08, 18:00 US Mondorf-Les-bains - US Hostert 3.27 3.00 2.04 | Luxembourg Division Nationale
19-08, 18:00 FK Renova - FK Sileks Kratovo 1.84 3.01 3.91 | Macedonia 1. MFL
19-08, 18:00 Cruz Azul U20 - ATLAS DE GUADALAJARA 2.13 3.44 2.70 | Mexico U20 League, Apertura
19-08, 18:00 TSV Rain/Lech - SV Heimstetten 1.69 4.45 3.19 | Germany Amateur Bayernliga South
19-08, 18:00 1. FC Pforzheim 1896 - SV Oberachern 2.00 4.19 2.56 | Germany Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
19-08, 18:00 FV Engers 07 - FC Kaiserslautern II 2.47 3.98 2.11 | Germany Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19-08, 18:00 Usti N Orlici - SK Viktorie Jirny 4.30 3.95 1.55 | Czech Republic CFL
19-08, 18:00 FK Backa BP - FK Mladost Lucani 2.51 2.84 2.63 | Serbia Superliga
19-08, 18:00 Macva Sabac - FK Rad Belgrade 2.23 2.98 2.90 | Serbia Superliga
19-08, 18:15 FC Vereya - Локомотив Пд 2.49 3.04 2.56 | България - А група
19-08, 18:15 CD Santa Ursula - Union Puerto Del Rosario 1.83 3.38 3.47 | Spain Amateur Tercera Division
19-08, 18:30 CS GAZ Metan Medias - ACS Poli Timisoara 2.50 2.94 2.63 | Romania Liga I
19-08, 18:30 CD Santa Ursula - CD La Cuadra 1.85 3.50 3.30 | Spain Tercera Division
19-08, 18:30 Stade Gabesien - CO Mednine 1.90 2.92 3.57 | Tunisia Ligue 1
19-08, 18:30 SG Rot-Weiss Frankfurt - Rot-Weiss Hadamar 2.22 3.92 2.36 | Germany Amateur Hessenliga
19-08, 18:30 FC Khimik Svetlogorsk - FC Slonim 2.37 3.15 2.56 | Belarus Pervaya Liga
19-08, 18:30 NK Solin - NK Radnik Sesvete 1.87 3.17 3.46 | Croatia 2. HNL
19-08, 18:30 NK Novigrad - NK Varazdin SN 2.28 3.03 2.69 | Croatia 2. HNL
19-08, 18:30 NK Lucko - HNK Sibenik 1.96 3.18 3.18 | Croatia 2. HNL
19-08, 18:30 Varda SE - Gyirmot FC 2.16 3.18 2.75 | Hungary NB II
19-08, 18:30 Mosonmagyarovar - Cegledi VSE 1.76 3.17 3.89 | Hungary NB II
19-08, 18:30 Soproni VSE - Bekescsabai Elore SE 2.72 3.13 2.21 | Hungary NB II
19-08, 18:30 Szeged 2011 - Szolnoki Mav FC 2.20 3.12 2.73 | Hungary NB II
19-08, 18:30 Dorogi FC - Nyiregyhaza Spartacus FC 2.75 3.18 2.16 | Hungary NB II
19-08, 18:30 Soroksar - Budaorsi SC 1.88 3.17 3.42 | Hungary NB II
19-08, 19:00 KRC Genk - Royal Charleroi SC 1.83 3.39 4.02 | Belgium Pro League
19-08, 19:00 FC Copenhagen - Sonderjyske 1.60 3.67 4.93 | Denmark Superligaen
19-08, 19:00 Ювентус Торино - Каляри 1.13 7.53 19.10 | Италия - Серия А
19-08, 19:00 Lillestrom SK - Valerenga IF 2.04 3.40 3.26 | Norway Eliteserien
19-08, 19:00 GKS Piast Gliwice - Korona Kielce SA 2.22 3.28 3.09 | Poland Ekstraklasa
19-08, 19:00 Degerfors IF - Varbergs Bois 2.04 3.30 3.27 | Sweden Superettan
19-08, 19:00 Orlando Pirates FC - Chippa United 1.72 3.32 4.21 | South Africa Premier League
19-08, 19:00 Карабюкспор - Istanbul BBSK 3.55 3.37 1.96 | Turkey Super Lig
19-08, 19:00 Puskas Akademia - Balmazujvaros Sport KFT 1.71 3.44 4.10 | Hungary NB I
19-08, 19:00 Mezokovesd Zsory - Budapest Honved FC 3.78 3.20 1.84 | Hungary NB I
19-08, 19:00 Torpedo Zhodino - FC Vitebsk 2.26 2.95 2.95 | Belarus Vysshaya League
19-08, 19:00 Bohemians 1905 - SK Slavia Praha 3.11 3.12 2.19 | Czech Republic 1st Liga
19-08, 19:00 SFC Opava - Banik Sokolov 1.28 4.82 7.80 | Czech Republic FNL
19-08, 19:00 Union Gurten - Union Vocklamarkt 1.88 3.60 3.12 | Austria Amateur Regionalliga Centre
19-08, 19:00 FC Kufstein - FC Hard 2.06 3.44 2.84 | Austria Amateur Regionalliga West
19-08, 19:00 Jalgpallikool Tammeka - Narva JK Trans 2.19 3.27 2.72 | Estonia Premium Liiga
19-08, 19:00 UD Las Zocas - UD Las Palmas C 2.05 3.30 2.95 | Spain Tercera Division
19-08, 19:00 FC Infonet II - JK Tallinna Kalev 3.33 4.19 1.69 | Estonia Esiliiga
19-08, 19:00 Hapoel Raanana - Ironi Kiryat Shmona 2.82 2.93 2.36 | Israel Premier League
19-08, 19:00 Cerceda - CD Artistico Navalcarnero 2.14 2.89 3.16 | Spain Segunda B Group I
19-08, 19:00 SD Amorebieta - CD Lealtad 1.77 3.20 3.94 | Spain Segunda B Group II
19-08, 19:00 CD Vitoria - CD Tudelano 2.26 3.17 2.69 | Spain Segunda B Group II
19-08, 19:00 UE Llagostera - CD Alcoyano 2.44 2.96 2.62 | Spain Segunda B Group III
19-08, 19:00 SV Sankt Margarethen - ASV Drassburg 2.45 3.75 2.20 | Austria Amateur Burgenlandliga
19-08, 19:00 Wiener Viktoria - Ostbahn XI 1.37 4.50 5.50 | Austria Amateur Wiener Stadtliga
19-08, 19:00 FK Karabakh Agdam - Inter Baku 1.39 3.83 6.75 | Azerbaijan Premier League
19-08, 19:00 UNA Strassen - Progres Niedercorn 2.83 4.00 1.90 | Luxembourg Division Nationale
19-08, 19:00 Los Caimanes - Universidad Cesar Vallejo 4.04 3.50 1.67 | Peru Segunda Division
19-08, 19:00 Boavista Porto - Морейрензе 2.01 3.45 2.76 | Portugal U19 Championship, Group North
19-08, 19:00 Chaves - Leixoes SC 1.92 3.45 2.95 | Portugal U19 Championship, Group North
19-08, 19:00 FC Cesarense - Pacos F. 2.74 3.48 2.01 | Portugal U19 Championship, Group North
19-08, 19:00 SC Braga - Вит. Гимараеш 2.04 3.61 2.61 | Portugal U19 Championship, Group North
19-08, 19:00 Порто - Рио Аве 1.37 4.07 5.80 | Portugal U19 Championship, Group North
19-08, 19:00 Gil Vicente - CD Aves 1.86 3.27 3.27 | Portugal U19 Championship, Group North
19-08, 19:00 ASS Naval 1 Maio - Uniao de Leiria 2.42 3.46 2.23 | Portugal U19 Championship, Group South
19-08, 19:00 Real Sport Clube - GD Estoril Praia 2.18 3.83 2.32 | Portugal U19 Championship, Group South
19-08, 19:00 CD Cova da Piedade - Витория Сетубал 2.42 3.74 2.13 | Portugal U19 Championship, Group South
19-08, 19:00 OS Belenenses - Benfica Lisbon 3.25 4.01 1.69 | Portugal U19 Championship, Group South
19-08, 19:00 Torpedo Armavir - Afips FC 1.40 3.75 6.73 | Russia PFL, South
19-08, 19:00 FC Chayka Peschanokopskoye - FK Krasnodar-2 1.96 3.37 3.09 | Russia PFL, South
19-08, 19:00 Ethnikos Achnas FC - Alki Oroklinis 2.69 3.02 2.34 | Cyprus Marfin Laiki League
19-08, 19:00 Tigres - Pumas 1.69 4.01 3.45 | Mexico U20 League, Apertura
19-08, 19:00 CLUB LEON - Monterrey U20 2.27 3.54 2.46 | Mexico U20 League, Apertura
19-08, 19:00 SV Spielberg - FC Nottingen 2.56 4.20 1.99 | Germany Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
19-08, 19:05 Al Shabab KSA - Al Qadisiyah 1.93 3.37 3.19 | Saudi Arabia Saudi Professional League
19-08, 19:15 Ксанти - Lamia 1.60 3.22 6.12 | Гърция - Суперлига
19-08, 19:15 Аст. Триполис - PAS Giannina FC 1.70 3.33 4.75 | Гърция - Суперлига
19-08, 19:15 RC Celta De Vigo - Реал Сосиедад 2.02 3.42 3.65 | Испания - Примера дивисион
19-08, 19:15 The New Saints FC - Bala Town 1.45 4.36 4.96 | Wales Premier League
19-08, 19:15 Hapoel Haifa - Hapoel Ashkelon 1.86 3.14 3.78 | Israel Premier League
19-08, 19:30 Шалке 04 - RB Leipzig 2.74 3.35 2.52 | Germany Bundesliga
19-08, 19:30 Сток Сити - Арсенал 4.04 3.60 1.87 | Англия - Висша лига
19-08, 19:30 Съндърланд - Leeds United 2.11 3.26 3.35 | England Championship
19-08, 19:30 Wac (A) - FC Admira Wacker Mödling 2.47 3.14 2.80 | Austria Bundesliga
19-08, 19:30 FC Spartak Trnava - Slovan Bratislava 2.44 3.07 2.60 | Slovakia Superliga
19-08, 19:30 Erzurum Buyuksehir - Balikesirspor 1.89 3.08 3.60 | Turkey TFF 1. Lig
19-08, 19:30 Черноморец Од. - Veres Rivne 2.28 2.87 3.01 | Украйна - Висша лига
19-08, 19:30 FC Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk 1.14 6.01 12.97 | Украйна - Висша лига
19-08, 19:30 Твенте - ВВВ Венло 1.82 3.66 3.87 | Холандия - Висша лига
19-08, 19:30 Independiente Jose Teran - Deportivo Cuenca 1.99 3.02 3.36 | Ecuador Serie A, Segunda Etapa
19-08, 19:30 CD Llanes - Union Ceares 1.42 4.25 5.20 | Spain Tercera Division
19-08, 19:30 Balzan Youths - Naxxar Lions FC 1.11 6.35 13.68 | Malta Premier Division
19-08, 19:30 CD Llanes - Union Ceares 1.42 4.13 4.97 | Spain Amateur Tercera Division
19-08, 19:45 Бурсаспор - Alanyaspor 2.09 3.51 3.07 | Turkey Super Lig
19-08, 20:00 FC Baltika Kaliningrad - Fakel Worenesch 1.40 3.65 6.95 | Russia Football National League
19-08, 20:00 FC Rubin Kazan - FC Anzhi Makhachkala 1.60 3.38 5.57 | Русия - Висша лига
19-08, 20:00 ФК Тюн - FC Lausanne-Sport 1.56 3.94 4.84 | Швейцария - Супер лига
19-08, 20:00 ФК Цюрих - Young Boys Bern 2.13 3.35 3.01 | Швейцария - Супер лига
19-08, 20:00 FC Chiasso - FC Wil 1900 1.98 3.33 3.19 | Switzerland Challenge League
19-08, 20:00 FC Rapperswil-Jona - FC Wohlen 2.17 3.29 2.82 | Switzerland Challenge League
19-08, 20:00 AS Trencin - MFK Zemplin Michalovce 1.29 4.59 7.84 | Slovakia Superliga
19-08, 20:00 FK Senica - FC Nitra 2.83 3.07 2.27 | Slovakia Superliga
19-08, 20:00 FC Vion Zlate Moravce - 1. FC Tatran Presov 1.66 3.41 4.49 | Slovakia Superliga
19-08, 20:00 FK Aquacity Poprad - Tatran Liptovsky Mikulas 1.53 3.68 4.87 | Slovakia 2nd Liga
19-08, 20:00 Alcorcon AD - Sporting Gijon 2.49 2.93 2.79 | Spain Segunda Division
19-08, 20:00 Осасуна - Sevilla FC Atletico 1.74 3.33 4.46 | Spain Segunda Division
19-08, 20:00 Giresunspor - Adanaspor 2.13 3.11 2.94 | Turkey TFF 1. Lig
19-08, 20:00 SV Lafnitz - SV Allerheiligen 1.38 4.23 5.98 | Austria Amateur Regionalliga Centre
19-08, 20:00 SV Wals-Grunau - FC Pinzgau Saalfelden 1.45 4.30 4.77 | Austria Amateur Regionalliga West
19-08, 20:00 FK Senja - Skedsmo 2.02 4.47 2.44 | Norway Division 3 - Group 6
19-08, 20:00 FC Vilafranca - L´Hospitalet 2.15 3.55 2.60 | Spain Tercera Division
19-08, 20:00 Energetyk Row Rybnik - KS Wisla Pulawy 2.00 3.15 3.21 | Poland II Liga
19-08, 20:00 PGE Gks Belchatow - Siarka Tarnobrzeg 1.92 3.21 3.37 | Poland II Liga
19-08, 20:00 FK Spartak Subotica - FK Vozdovac 2.22 2.98 2.91 | Serbia Superliga
19-08, 20:00 Real Valladolid B - Ad Union Adarve 1.54 3.43 5.23 | Spain Segunda B Group I
19-08, 20:00 SD Leioa - CD Mirandes 2.57 2.96 2.48 | Spain Segunda B Group II
19-08, 20:00 CD Atletico Baleares - Villarreal CF B 1.85 3.17 3.64 | Spain Segunda B Group III
19-08, 20:00 Atletico Saguntino - CD Ebro 2.00 2.99 3.37 | Spain Segunda B Group III
19-08, 20:00 Obolon-Brovar Kiev - FK Mykolaiv 1.78 3.15 3.82 | Ukraine Persha Liga
19-08, 20:00 Sliema Wanderers FC - Senglea Athletic 1.61 3.73 4.17 | Malta Premier Division
19-08, 20:00 Zalaegerszegi TE - BGSZ Siofok 1.96 3.17 3.17 | Hungary NB II
19-08, 20:00 FC Gyori Eto - Csakvari TK 1.65 3.30 4.36 | Hungary NB II
19-08, 20:00 MTK Budapest FC - Dunakanyar Vac FC 1.48 3.41 5.82 | Hungary NB II
19-08, 20:00 AEL Limassol - Aris Limassol FC 1.45 3.90 5.37 | Cyprus Marfin Laiki League
19-08, 20:00 UE Vilassar de Mar - AE Prat 2.89 3.18 2.04 | Spain Amateur Tercera Division
19-08, 20:00 FC Vilafranca - CE L´Hospitalet 2.61 3.44 2.10 | Spain Amateur Tercera Division
19-08, 20:15 Vitória de Guimarães - Sporting CP 5.36 3.79 1.59 | Португалия - Висша лига
19-08, 20:30 Limerick 37 FC - Bohemians Dublin FC 2.54 3.24 2.58 | Ireland Premier Division
19-08, 20:30 Universidad San Martin - FBC Melgar 2.21 3.10 2.81 | Peru Primera Division, Clausura
19-08, 20:30 Atarfe Industrial - Real Jaen 2.95 3.40 2.00 | Spain Tercera Division
19-08, 20:30 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 1.32 4.29 7.82 | Israel Premier League
19-08, 20:30 Atarfe Industrial - Real Jaen 2.90 3.30 1.99 | Spain Amateur Tercera Division
19-08, 20:45 АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг 1.35 4.98 7.08 | Холандия - Висша лига
19-08, 20:50 Al Feiha - AL Ittihad 3.69 3.47 1.75 | Saudi Arabia Saudi Professional League
19-08, 21:00 KV RS Waasland Beveren - Sporting Lokeren 1.96 3.32 3.58 | Belgium Pro League
19-08, 21:00 AS Eupen - KV Oostende 2.67 3.45 2.35 | Belgium Pro League
19-08, 21:00 ЦСКА София - FC Vitosha Bistritsa 1.12 6.08 15.78 | България - А група
19-08, 21:00 Рен - Dijon FCO 1.61 3.70 5.32 | Франция - Лига 1
19-08, 21:00 AS Saint-Étienne - Amiens SC 1.59 3.64 5.64 | Франция - Лига 1
19-08, 21:00 Монпелие - Racing Strasbourg 1.90 3.41 3.84 | Франция - Лига 1
19-08, 21:00 Ница - EA Guingamp 2.01 3.26 3.63 | Франция - Лига 1
19-08, 21:00 Троа - FC Nantes 2.42 3.09 2.91 | Франция - Лига 1
19-08, 21:00 Juventus Colentina Bucuresti - Steaua Bucuresti 5.38 3.46 1.55 | Romania Liga I
19-08, 21:00 FK Mlada Boleslav - FC Slovan Liberec 1.75 3.45 4.19 | Czech Republic 1st Liga
19-08, 21:00 Macae Esporte RJ - Botafogo SP 2.76 3.01 2.30 | Brazil Brasileiro Serie C, Group B
19-08, 21:00 Sao Jose Dos Campos SP - Go Audax EC 1.80 3.75 3.25 | Brazil Paulista, Damen
19-08, 21:00 EC Agua Santa SP - Juventus SP 1.56 3.75 4.72 | Brazil Copa Paulista
19-08, 21:00 Cruzeiro de Porto Alegre RS - Igrejinha RS 1.15 6.00 10.50 | Brazil Super Copa Gaucha
19-08, 21:00 UD San Pedro - Linares Deportivo 3.40 3.55 1.80 | Spain Tercera Division
19-08, 21:00 Albacete Balompie B - Villarrubia CF 2.60 3.30 2.25 | Spain Tercera Division
19-08, 21:00 AD Itaborai - Goytacaz RJ 1.88 3.20 3.45 | Brazil Carioca Serie B
19-08, 21:00 America RJ - Duque de Caxias RJ 1.57 3.75 4.35 | Brazil Carioca Serie B
19-08, 21:00 Audax Rio RJ - Friburguense RJ 1.47 3.75 5.35 | Brazil Carioca Serie B
19-08, 21:00 Barra Mansa FC - Artsul RJ 2.95 3.25 2.05 | Brazil Carioca Serie B
19-08, 21:00 Carapebus Campos RJ - Sao Cristovao RJ 1.40 4.20 5.50 | Brazil Carioca Serie B
19-08, 21:00 Olaria RJ - Sao Goncalo EC 1.58 3.75 4.30 | Brazil Carioca Serie B
19-08, 21:00 Serra Macaense RJ - Tigres do Brasil RJ 1.67 3.40 4.15 | Brazil Carioca Serie B
19-08, 21:00 Gremio Novorizontino - Matonense SP 1.19 5.88 8.83 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 Marilia SP - Olimpia 1.35 4.69 5.93 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 Ponte Preta SP - Capivariano SP 1.72 3.69 3.72 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 XV De Novembro SP - Rio Branco SP 1.66 3.73 3.98 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 SC Atibaia SP - Flamengo SP 1.90 3.58 3.18 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 Corinthians SP - Guarani SP 1.82 3.73 3.29 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 Bragantino SP - CA Juventus SP 1.99 3.57 2.97 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 Red Bull Brasil SP - Palmeiras SP 2.61 3.47 2.23 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 Nacional AC SP - Portuguesa Desportos SP 3.29 3.27 1.96 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 EC Agua Santa SP - Sao Bernardo SP 1.58 4.05 4.16 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 AA Portuguesa - CA Taboao da Serra 2.27 3.37 2.61 | Brazil U20 Paulista 1st Division
19-08, 21:00 FK Sarajevo - FK Zeljeznicar 2.27 2.96 2.93 | Bosnia & Herzegovina Premijer Liga
19-08, 21:00 FK Cukaricki Stankom - FK Radnicki Nis 1.76 3.09 4.18 | Serbia Superliga
19-08, 21:00 Racing de Ferrol - FC Coruxo 1.60 3.32 4.87 | Spain Segunda B Group I
19-08, 21:00 Marbella FC - Merida UD 2.36 2.96 2.72 | Spain Segunda B Group IV
19-08, 21:00 FK Javor - FK Vojvodina 3.71 2.92 1.93 | Serbia Superliga
19-08, 21:00 Albacete Balompie B - Villarrubia CF 2.55 3.19 2.25 | Spain Amateur Tercera Division
19-08, 21:00 UD San Pedro - CD Linares 3.30 3.46 1.79 | Spain Amateur Tercera Division
19-08, 21:15 Girona FC - Атлетико Мадрид 6.83 3.98 1.51 | Испания - Примера дивисион
19-08, 21:15 Ajax Cape Town FC - Golden Arrows 1.76 3.40 3.89 | South Africa Premier League
19-08, 21:20 NK Maribor - NK Krsko 1.28 4.40 8.86 | Slovenia PrvaLiga
19-08, 21:30 Yellow Red KV Mechelen - Royal Antwerp FC 1.96 3.37 3.54 | Belgium Pro League
19-08, 21:30 Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge 3.07 3.16 2.05 | Belgium First Division B, first stage
19-08, 21:30 Union Espanola - San Luis de Quillota 1.90 3.36 3.37 | Chile Primera Division, Torneo Transicion
19-08, 21:30 Olympiacos Piraeus - Larissa 1.17 5.94 13.21 | Гърция - Суперлига
19-08, 21:30 Longford Town FC - Athlone Town AFC 1.29 5.29 7.22 | Ireland First Division
19-08, 21:30 Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw 1.58 3.86 5.31 | Poland Ekstraklasa
19-08, 21:30 Numancia CD - SD Huesca 2.20 2.99 3.20 | Spain Segunda Division
19-08, 21:30 Cordoba CF - CF Cadiz 2.17 2.99 3.29 | Spain Segunda Division
19-08, 21:30 Ujpest FC - Diosgyori Vtk 2.20 3.18 2.84 | Hungary NB I
19-08, 21:30 Deportes Melipilla - Independiente de Cauquenes 2.25 3.40 2.55 | Chile Segunda Division
19-08, 21:30 Racing Club Mdeo. - CA Cerro 2.20 3.07 2.86 | Uruguay Primera Division, Clausura
19-08, 21:30 CA Fenix - Institucion Atletica 1.90 3.12 3.52 | Uruguay Primera Division, Clausura
19-08, 21:30 CA Boston River - Plaza Colonia CD 1.83 3.21 3.68 | Uruguay Primera Division, Clausura
19-08, 21:30 Nacional de Football - Juventud de LP 1.37 4.12 6.44 | Uruguay Primera Division, Clausura
19-08, 21:30 Hercules CF - UE Olot 1.38 3.72 7.40 | Spain Segunda B Group III
19-08, 21:45 Hellas Verona - Наполи 7.26 4.70 1.39 | Италия - Серия А
19-08, 21:45 Osmanlispor FK - Галатасарай 3.43 3.49 1.95 | Turkey Super Lig
19-08, 21:45 Сивасспор - Malatya BLD Spor 2.11 3.17 3.34 | Turkey Super Lig
19-08, 21:45 Adana Demirspor - Caykur Rizespor 3.05 3.38 1.98 | Turkey TFF 1. Lig
19-08, 21:45 Хееренвеен - Хераклес Алмело 1.60 4.11 4.71 | Холандия - Висша лига
19-08, 21:45 Valletta FC - Mosta FC 1.23 5.03 8.62 | Malta Premier Division
19-08, 22:00 Corinthians SP - Vitoria BA 1.39 4.35 7.17 | Brazil Brasileiro Serie A
19-08, 22:00 HNK Rijeka - NK Lokomotiva Zagreb 1.45 3.88 5.86 | Croatia 1. HNL
19-08, 22:00 Jorge Wilstermann - CA Nacional Potosi 1.53 3.77 4.76 | Bolivia Liga Profesional Boliviana, Clausura
19-08, 22:00 Confianca SE - CSA AL 2.75 3.04 2.28 | Brazil Brasileiro Serie C, Group A
19-08, 22:00 Bragantino SP - Tombense MG 1.89 3.10 3.60 | Brazil Brasileiro Serie C, Group B
19-08, 22:00 Tupi MG - Mogi Mirim SP 1.30 4.14 8.53 | Brazil Brasileiro Serie C, Group B
19-08, 22:00 Sao Caetano SP - Portuguesa Santista 1.22 5.42 8.85 | Brazil Copa Paulista
19-08, 22:00 Noroeste SP - Atletico Penapolense 2.48 2.86 2.73 | Brazil Copa Paulista
19-08, 22:00 Dep. Magallanes - Puerto Montt 1.80 3.11 3.94 | Chile Primera B, Torneo Transicion
19-08, 22:00 Deportivo Jbl Del Zulia - Atletico Socopo 2.16 3.05 2.95 | Venezuela Primera Division, Clausura
19-08, 22:00 Real Madrid Castilla - CF Rayo Majadahonda 1.75 3.18 4.11 | Spain Segunda B Group I
19-08, 22:00 FC Cartagena - Recreativo de Huelva 1.66 3.14 4.75 | Spain Segunda B Group IV
19-08, 22:00 UD Extremadura - Cordoba CF B 1.38 3.73 7.19 | Spain Segunda B Group IV
19-08, 22:30 Guarani SP - Santa Cruz PE 1.79 3.26 4.09 | Brazil Brasileiro Serie B
19-08, 22:30 Boa Esporte Clube - Ceara CE 2.32 2.85 3.05 | Brazil Brasileiro Serie B
19-08, 22:30 CRB AL - Luverdense MT 1.78 3.31 4.05 | Brazil Brasileiro Serie B
19-08, 22:30 ABC RN - Internacional RS 4.98 3.33 1.64 | Brazil Brasileiro Serie B
19-08, 22:30 Benfica Lisbon - CF Os Belenenses 1.20 6.04 12.23 | Португалия - Висша лига
19-08, 22:30 CD San Fernando - CF Villanovense 2.71 2.93 2.38 | Spain Segunda B Group IV
19-08, 23:00 CC Deportivo Municipal - Sport Rosario 1.52 3.38 5.67 | Peru Primera Division, Clausura
19-08, 23:00 Валядолид - FC Barcelona B 1.79 3.38 4.05 | Spain Segunda Division
19-08, 23:00 Inter de Limeira SP - Atibaia SP 1.82 3.27 3.79 | Brazil Copa Paulista
19-08, 23:00 Boston Breakers - Orlando Pride 2.59 3.44 2.21 | USA National Women´s Soccer League
19-08, 23:00 New York Red Bulls II - FC Cincinnati 2.22 3.43 2.58 | USA United Soccer League
19-08, 23:00 Caracas FC - Zulia FC 1.58 3.41 4.94 | Venezuela Primera Division, Clausura
19-08, 23:00 Deportivo Lara - Dep. La Guaira 1.97 3.10 3.34 | Venezuela Primera Division, Clausura
19-08, 23:00 North Carolina Courage - Washington Spirit 1.42 3.69 6.55 | USA National Women´s Soccer League
19-08, 23:00 Caacupe FBC - Deportivo Caaguazu 2.27 2.85 2.87 | Paraguay Segunda Division
19-08, 23:15 Севиля - Еспаньол 1.55 4.14 5.79 | Испания - Примера дивисион
19-08, 23:15 Aguilas Pereira - Tigres FC 1.95 2.95 3.74 | Colombia Primera A, Clausura
19-08, 23:15 Cucuta Deportivo - Fortaleza FC 1.38 3.87 6.76 | Colombia Primera B, Clausura
19-08, 23:30 Valledupar FC - Barranquilla FC 2.20 2.95 2.96 | Colombia Primera B, Clausura
20-08, 00:00 Deportes Antofagasta - Palestino 1.85 3.34 3.57 | Chile Primera Division, Torneo Transicion
20-08, 00:00 Tecnico Universitario - CD Olmedo 1.27 4.43 8.67 | Ecuador Serie B, Segunda Etapa
20-08, 00:00 Atletico Veraguense - Atletico Independiente 2.17 3.16 2.83 | Panama Liga Panamena de Futbol, Apertura
20-08, 00:00 San Francisco FC - Deportivo Ocotal 2.15 3.40 2.70 | Nicaragua Primera Division
20-08, 00:00 LDU Portoviejo - Gualaceo SC 1.97 3.38 3.07 | Ecuador Serie B, Segunda Etapa
20-08, 00:00 C.D. Chalatenango - CD Luis Angel Firpo 2.85 3.70 1.95 | El Salvador U20 Primera Division
20-08, 00:15 The Strongest - Club Petrolero 1.14 5.57 13.02 | Bolivia Liga Profesional Boliviana, Clausura
20-08, 00:30 CD Aguila - CD Fas 1.88 3.19 3.51 | El Salvador Primera Division, Apertura
20-08, 00:30 Sonsonate FC - CD Pasaquina 1.87 3.75 3.00 | El Salvador U20 Primera Division



Предстоящи срещи

Argentina Copa Argentina (1)

Armenia Premier League (2)

Australia ACT Premier League (4)

Australia Brisbane Premier League (6)

Australia Northern NSW Premier League, Playoffs (1)

Australia NPL Queensland, Women (3)

Australia NPL, South Australia, Playoffs (2)

Australia NSW Premier League, Final Round (2)

Australia Queensland National Premier League (6)

Australia South Australia Premier League, Final Round (1)

Australia Tasmania Premier League (4)

Australia U20 Northern NSW (1)

Australia U20 Queensland National Premier League (2)

Australia U20 Victoria Premier League (1)

Australia Victoria Premier League (7)

Australia West State League Premier Division (6)

Austria Amateur Bundesliga Women (1)

Austria Amateur Burgenlandliga (1)

Austria Amateur Regionalliga Centre (3)

Austria Amateur Regionalliga East (3)

Austria Amateur Regionalliga West (8)

Austria Amateur Wiener Stadtliga (1)

Austria Bundesliga (5)

Azerbaijan Premier League (2)

Bangladesh Premier League (1)

Belarus Pervaya Liga (8)

Belarus Vysshaya League (6)

Belgium First Division B, first stage (3)

Belgium Pro League (7)

Bolivia Liga Profesional Boliviana, Clausura (6)

Bosnia & Herzegovina Premijer Liga (2)

Brazil Brasileiro Serie A (9)

Brazil Brasileiro Serie B (8)

Brazil Brasileiro Serie C (1)

Brazil Brasileiro Serie C, Group A (5)

Brazil Brasileiro Serie C, Group B (4)

Brazil Carioca Serie B (7)

Brazil Copa Paulista (6)

Brazil Paulista, Damen (1)

Brazil Super Copa Gaucha (1)

Brazil U20 Paulista 1st Division (11)

България - А група (4)

Chile Primera B, Torneo Transicion (7)

Chile Primera Division, Torneo Transicion (8)

Chile Segunda Division (1)

China Chinese Super League (8)

China League (7)

China League 2, North (3)

China League 2, South (4)

Colombia Primera A, Clausura (8)

Colombia Primera B, Clausura (5)

Costa Rica Primera Division, Campeonato Invierno (3)

Croatia 1. HNL (4)

Croatia 2. HNL (3)

Cyprus Marfin Laiki League (2)

Czech Republic 1st Liga (7)

Czech Republic CFL (8)

Czech Republic FNL (7)

Czech Republic Moravskoslezska Liga (2)

Czech Republic U19 1st Division (8)

Denmark 1st Division (6)

Denmark 2nd Division, Pulje 1 (3)

Denmark 2nd Division, Pulje 2 (3)

Denmark 2nd Division, Pulje 3 (4)

Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 1 (3)

Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 2 (3)

Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 4 (1)

Denmark Amateur U19 League (3)

Denmark Elitedivisionen, Women (3)

Denmark Superligaen (4)

Ecuador Serie A, Segunda Etapa (6)

Ecuador Serie B, Segunda Etapa (3)

El Salvador Primera Division, Apertura (3)

El Salvador U20 Primera Division (2)

England Amateur Isthmian Football League, Premier Division (12)

England Amateur National League North (11)

England Amateur National League South (11)

England Amateur Northern Premier League, Premier Division (12)

England Amateur Southern Football League, Premier Division (12)

England Championship (11)

England League One (12)

England League Two (12)


England National League (12)

Англия - Висша лига (9)

Estonia Esiliiga (1)

Estonia Premium Liiga (2)

Finland Kakkonen, Ita (2)

Finland Kakkonen, Lansi (3)

Finland Kakkonen, Pohjoinen (2)

Finland Veikkausliiga (6)

Finland Ykkonen (3)

Франция - Лига 1 (9)

France Ligue 2 (1)

France National (1)

Germany 2nd Bundesliga (6)

Germany 3rd Liga (8)

Germany Amateur A-Jun-BL North/Northwest (2)

Germany Amateur A-Jun-BL South/Southwest (3)

Germany Amateur A-Jun-BL West (1)

Germany Amateur Bayernliga North (3)

Germany Amateur Bayernliga South (5)

Germany Amateur Hessenliga (5)

Germany Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg (8)

Germany Amateur Oberliga Niedersachsen (2)

Germany Amateur Oberliga NOFV South (1)

Germany Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (8)

Germany Amateur Regionalliga Bayern (4)

Germany Amateur Regionalliga North (6)

Germany Amateur Regionalliga Northeast (7)

Germany Amateur Regionalliga Southwest (5)

Germany Amateur Regionalliga West (6)

Germany Amateur Schleswig-Holstein-Liga (4)

Germany Bundesliga (8)

Гърция - Суперлига (7)

Honduras Liga Nacional, Apertura (5)

Hungary NB I (3)

Hungary NB II (9)

Hungary U19 (2)

Iceland 1 deild (1)

Iceland Urvalsdeild (3)

India Shillong Premier League (1)

Indonesia Liga 2 (2)

Ireland First Division (1)

Ireland Premier Division (2)

Ireland U19 Northern Elite Division (1)

Israel Premier League (6)

Italian amateurs Coppa Italia Lega Pro, Girone I (1)

Италия - Серия А (10)

Japan J-League (9)

Japan J-League 3 (5)

Japan J.League 2 (11)

Japan Nadeshiko League, Div. 1, Women (3)

Kazakhstan Premier League (1)

Kenya Premier League (4)

Luxembourg Division Nationale (2)

Macedonia 1. MFL (1)

Malta Premier Division (3)

Mexico Liga de Ascenso, Apertura (6)

Mexico Primera Division, Apertura (9)

Mexico U20 League, Apertura (4)

Moldavia Divizia Nationala (2)

Montenegro 1. CFL (4)

Холандия - Висша лига (8)

New Zealand Central League (2)

New Zealand Mainland Premier League (2)

Nicaragua Primera Division (1)

Northern Ireland Championship 1 (1)

Northern Ireland Premiership (6)

Norway 1st Division (7)

Norway 2nd Division, avd 2 (6)

Norway 2nd Division,Avd. 1 (6)

Norway Division 3 - Group 1 (5)

Norway Division 3 - Group 2 (4)

Norway Division 3 - Group 3 (3)

Norway Division 3 - Group 4 (4)

Norway Division 3 - Group 5 (5)

Norway Division 3 - Group 6 (5)

Norway Eliteserien (7)

Norway Toppserien, Women (3)

Panama Liga Panamena de Futbol, Apertura (3)

Paraguay Primera Division, Clausura (3)

Paraguay Segunda Division (1)

Peru Primera Division, Clausura (5)

Peru Segunda Division (1)


Philippines United Football League, Division 1 (1)

Poland CLJ, East (3)

Poland CLJ, West (3)

Poland Ekstraklasa (5)

Poland I liga (5)

Poland II Liga (7)

Португалия - Висша лига (7)

Portugal Segunda Liga (10)

Portugal U19 Championship, Group North (6)

Portugal U19 Championship, Group South (4)

Romania Liga 2 (5)

Romania Liga I (4)

Russia Football National League (10)

Russia PFL, Center (1)

Russia PFL, East (3)

Russia PFL, South (6)

Русия - Висша лига (6)

Russia Youth League (4)

Saudi Arabia Saudi Professional League (2)

Scotland Championship (5)

Scotland League One (5)

Scotland League Two (5)

Scotland Premiership (6)

Serbia Superliga (5)

Singapore S-league (1)

Slovakia 2nd Liga (7)

Slovakia Superliga (5)

Slovakia U19 (2)

Slovenia PrvaLiga (4)

South Africa National First Division (5)

South Africa Premier League (7)

South Korea K-League Challenge (5)

South Korea K-League Classic (6)

Spain Amateur Tercera Division (7)

Испания - Примера дивисион (6)

Spain Segunda B Group I (4)

Spain Segunda B Group II (3)

Spain Segunda B Group III (4)

Spain Segunda B Group IV (4)

Spain Segunda Division (8)

Spain Tercera Division (7)

Sweden 3rd Division Mellersta Götaland (4)

Sweden 3rd Division Mellersta Norrland (5)

Sweden 3rd Division Nordöstra Götaland (6)

Sweden 3rd Division Nordvästra Götaland (4)

Sweden 3rd Division Norra Norrland (5)

Sweden 3rd Division Östra Svealand (4)

Sweden 3rd Division Södra Götaland (5)

Sweden 3rd Division Södra Norrland (4)

Sweden 3rd Division Södra Svealand (4)

Sweden 3rd Division Sydöstra Götaland (3)

Sweden 3rd Division Sydvästra Götaland (5)

Sweden 3rd Division Västra Svealand (3)

Sweden Allsvenskan (5)

Sweden Damallsvenskan (3)

Sweden Division 1, Norra (6)

Sweden Division 1, Södra (5)

Sweden Division 2, Norra Gotaland (5)

Sweden Division 2, Norra Svealand (7)

Sweden Division 2, Norrland (6)

Sweden Division 2, Ostra Gotaland (4)

Sweden Division 2, Sodra Svealand (5)

Sweden Division 2, Vastra Gotaland (6)

Sweden Superettan (6)

Switzerland Challenge League (3)

Швейцария - Супер лига (5)

Tunisia Ligue 1 (4)

Turkey Amateur U21 Ligi, Gr. Super Lig (4)

Turkey Super Lig (7)

Turkey TFF 1. Lig (6)

Ukraine Persha Liga (9)

Украйна - Висша лига (6)

Ukraine U21 (4)

Uruguay Primera Division, Clausura (8)

USA Major League Soccer (10)

USA National Women´s Soccer League (4)

USA North American Soccer League, Fall season (4)

USA United Soccer League (10)

Uzbekistan PFL (5)

Venezuela Primera Division, Clausura (9)

Wales Premier League (4)



Продай Прогнози

Продажбата на футболни прогнози е лесно и е напълно безплатно!

  1. Прогнозирайте напълно безплатно.
  2. Определете цена на вашите прогнози.
  3. Печелите 50% от всяка продажба.
Изплащане на вашите приходи чрез PayPal
 

Купи Прогнози

Ние правим купуването на футболни прогнози лесно!

  1. Купувате прогнози само с едно кликване.
  2. Неподправена история на минали прогнози.
  3. Абонамента не се подновява автоматично.
Купуване на прогнози чрез PayPal
 

Игра с Футболни Прогнози

МЕСЕЧНИ НАГРАДИ - класиране по точки:

  1. 50 евро за 1-во място.
  2. 25 евро за 2-ро място.
  3. 10 евро за 3-то място.
  4. 10 евро за 4-то място.
  5. 10 евро за 5-то място.
Изплащане на наградите през Skrill.com (Moneybookers)

Правила на играта:

  1. За да участвате в играта трябва да сте навършили 18 години.
  2. Всеки играч има право да участва в играта само с една регистрация!
  3. Прогнози се приемат до 1 час преди началото на срещата (ограничението е автоматично).
  4. При регистрацията си всеки типстър получава в сметката си 200 точки.
  5. В началото на всеки месец всеки играч ще започне отново с 200 точки.
  6. Минималният залог при прогноза е 1.
  7. Максималният залог при прогноза е 10.
  8. За да участвате в месечните награди:
  • !: средният ви залог трябва да бъде по-малко от 9 (8.99 или по малко)
  • трябва да сте прогнозирали минимум 20 срещи
  • трябва да имате положителен баланс в края на месеца
 
betfair +100€ bet365 +100лв

ТОП САЙТОВЕ ЗА ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ BGtop Betfreak AHO Betting TopSites Soccer Top 500 Sites