tipsterwin

    

Въпрос!

Всичко свързано с играта с футболни прогнози на TipsterWin

Въпрос!

Мнениеот iki79iki » Чет Апр 27, 2023 8:42 pm

Здравейте!Забелязвам,че последните дни ми се нанасят мачове,които не съм играл -един от които е на 28.04.23г от 15.30ч. Ipswich Town - Birmingham City u21.Пиша Ви днес 27.04-ден преди мача да е изигран.Защо така се получава и какво бих могъл да направя за да изясня бъдещи нередности?
Благодаря ви предварително!
iki79iki
 
Мнения: 8
Регистриран на: Mon Jan 18, 2016

Re: Въпрос!

Мнениеот tipsterwin » Съб Апр 29, 2023 12:08 pm

iki79iki написа:Здравейте!Забелязвам,че последните дни ми се нанасят мачове,които не съм играл -един от които е на 28.04.23г от 15.30ч. Ipswich Town - Birmingham City u21.Пиша Ви днес 27.04-ден преди мача да е изигран.Защо така се получава и какво бих могъл да направя за да изясня бъдещи нередности?
Благодаря ви предварително!



Има мачове, които са отложени и ние ги пишем void. След това някои от тези мачове се насрочват за друга предстояща дата и ние отново ги активираме. С предишното api от което взимахме програмата за мачовете, при отложени мачове следващата среща се получаваше с нов id номер. Със сегашното api отложения мач запазва id номера си и при активиране отново се показва със прогнозите които е имал.

Наистина може да е объркващо, защото може да не помните стари ваши прогнози.
tipsterwin
Site Admin
 
Мнения: 289
Регистриран на: Fri Apr 8, 2011

Re: Въпрос!

Мнениеот iki79iki » Нед Апр 30, 2023 5:27 am

Ако играя 600 мача на месец в сайта а мача е отложен дори повече от месец време,не бих могъл да го запомня.Значи грешката е моя!Благодаря ви още веднъж!
iki79iki
 
Мнения: 8
Регистриран на: Mon Jan 18, 2016

Re: Въпрос!

Мнениеот tipsterwin » Нед Апр 30, 2023 10:51 am

Грешката не е при вас а по-скоро при нас, защото е объркващо да се появи прогноза все едно от нищото.
Ще се опитаме да решим този проблем по някакъв начин.
tipsterwin
Site Admin
 
Мнения: 289
Регистриран на: Fri Apr 8, 2011

Re: Въпрос!

Мнениеот iki79iki » Пон Май 01, 2023 12:00 am

Хора сме и всички правим грешки! Без значение дали вие или аз съм я направил!Трябва да има разбиране и яснота!
iki79iki
 
Мнения: 8
Регистриран на: Mon Jan 18, 2016


Назад към Типстър състезанието, правила, предложения, въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron