tipsterwin

    

Продължаваме Промяната

Всичко свързано с играта с футболни прогнози на TipsterWin

Продължаваме Промяната

Мнениеот Welling » Чет Яну 26, 2023 1:19 am

Наглостта на Лидера-ЦЪРВУЛ във временното класиране няма край.Ще се обосновя защо.Давам за пример Асен Въндев.И той слагаше само по 10точки и не му се увеличаваше средния залог.Но явно ми е прочел съобщенията,които админчетата ми ги изстриха с лека ръка,и започна да слага по 8 и дори 5точки,защото е СВЕТОВЕН ШАМПИОН и ПРОФЕСИОНАЛИСТ,и преди всичко,не желае да се излага,за което му прави Чест.А ЦЪРВУЛА Цочев,където сме му гледали резилите по други Сайтчета,продължава.До като не започне да спазва ПРАВИЛАТА на ИГРАТА,ще бъде разобличаван постоянно,да не се казвам WELLING от Югоизточен Лондон.
Welling
 
Мнения: 7
Регистриран на: Thu Jan 19, 2023

Re: Продължаваме Промяната

Мнениеот tipsterwin » Чет Яну 26, 2023 12:44 pm

Welling написа:Наглостта на Лидера-ЦЪРВУЛ във временното класиране няма край.Ще се обосновя защо.Давам за пример Асен Въндев.И той слагаше само по 10точки и не му се увеличаваше средния залог.Но явно ми е прочел съобщенията,които админчетата ми ги изстриха с лека ръка,и започна да слага по 8 и дори 5точки,защото е СВЕТОВЕН ШАМПИОН и ПРОФЕСИОНАЛИСТ,и преди всичко,не желае да се излага,за което му прави Чест.А ЦЪРВУЛА Цочев,където сме му гледали резилите по други Сайтчета,продължава.До като не започне да спазва ПРАВИЛАТА на ИГРАТА,ще бъде разобличаван постоянно,да не се казвам WELLING от Югоизточен Лондон.



Моля ви, без обидни квалификации към играчите.

В конкретния случай, наистина сте прав относно пресмятането на средния залог. Получил се е бъг в базата данни. В момента коригирахме това несъответсвие. Благодаря ви, че ни информирахте за проблема.
tipsterwin
Site Admin
 
Мнения: 288
Регистриран на: Fri Apr 8, 2011

Re: Продължаваме Промяната

Мнениеот ivan_tsochev » Пет Фев 17, 2023 9:56 am

Welling написа:Наглостта на Лидера-ЦЪРВУЛ във временното класиране няма край.Ще се обосновя защо.Давам за пример Асен Въндев.И той слагаше само по 10точки и не му се увеличаваше средния залог.Но явно ми е прочел съобщенията,които админчетата ми ги изстриха с лека ръка,и започна да слага по 8 и дори 5точки,защото е СВЕТОВЕН ШАМПИОН и ПРОФЕСИОНАЛИСТ,и преди всичко,не желае да се излага,за което му прави Чест.А ЦЪРВУЛА Цочев,където сме му гледали резилите по други Сайтчета,продължава.До като не започне да спазва ПРАВИЛАТА на ИГРАТА,ще бъде разобличаван постоянно,да не се казвам WELLING от Югоизточен Лондон.


Някой май се е засегнал, че спечелих играта 3 поредни месеца и не може да го понесе. Ти остави, че май нещата отиват към 4-ти пореден месец. Чудесно е, че съм на хората в устата, а не на хората в краката! Победителите не ги съдят. А югоизточния Лондон мога ти кажа, какво да си го направиш, ако искаш ;)
П.П. Относно Асен, да добър е, но напоследък е далеч от формата си от преди няколко години.
ivan_tsochev
 
Мнения: 14
Регистриран на: Sat Feb 3, 2018

Re: Продължаваме Промяната

Мнениеот Welling » Сря Фев 22, 2023 9:21 pm

Цочев,някой нещо да ти е казал за поредните.Аз поздравих ли те за Януари ве ТЪПАНАР,макар.че ти помогнах.
Да не говоря за в момента,че пак не ти увеличават средния залог,продължаваш да си НАГЪЛ.И много не се дърви,щото ще те дам на СУДЖУКА,ония ще те изяде барабар с ТАШАЦИТЕ.,какъвто е ЛУД.Разбрали ве Некъдърник КУХ,НАГЪЛ!!!
Welling
 
Мнения: 7
Регистриран на: Thu Jan 19, 2023

Re: Продължаваме Промяната

Мнениеот ivan_tsochev » Пет Фев 24, 2023 9:19 am

Welling написа:Цочев,някой нещо да ти е казал за поредните.Аз поздравих ли те за Януари ве ТЪПАНАР,макар.че ти помогнах.
Да не говоря за в момента,че пак не ти увеличават средния залог,продължаваш да си НАГЪЛ.И много не се дърви,щото ще те дам на СУДЖУКА,ония ще те изяде барабар с ТАШАЦИТЕ.,какъвто е ЛУД.Разбрали ве Некъдърник КУХ,НАГЪЛ!!!


Първо в безсилието си ръсиш обиди на килограм, което пък от своя страна ги обезсмисля. Второ, сметни ми средния залог, че е верен. Трето - как точно си ми помогнал да спечеля, че не разбрах? Четвърто къв тоя САЛАМ, на който ще ме даваш да ме яде? Пето, къде си в класирането, че не те намирам?
ivan_tsochev
 
Мнения: 14
Регистриран на: Sat Feb 3, 2018


Назад към Типстър състезанието, правила, предложения, въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron