tipsterwin

| Регистрация | Вход | Помощ  
    
betfair

rezaap прогнози



месецобщо прогнозипознати прогнозинепознати прогнозиактивни прогнози% познатиср. коеф.ср. коеф. %ср. залогмес. печалбадоход %
Дек 20191611506%10.3311%10.00-108.70
-54.35%
Окт 20191511407%8.1213%10.00-101.00
-50.50%
Сеп 20191182197018%7.3015%10.00-152.50-12.92%
-76.25%
Авг 201919034156018%6.6112%10.00-163.70-8.62%
-81.85%
Май 20195354809%7.2314%9.94-199.90-37.94%
-99.95%
 39262330 16%7.11 9.99-725.80-18.53%
-362.90%
месецобщо прогнозипознати прогнозинепознати прогнозиактивни прогнози% познатиср. коеф.ср. коеф. %ср. залогмес. печалбадоход %
Сеп 2017451134024%3.8026%10.00-65.90-14.64%
-32.95%
Авг 20173012903%15.858%10.00-199.00-66.33%
-99.50%
Юли 20172412304%10.1810%10.00-170.70-71.13%
-85.35%
Юни 201731625019%4.6723%10.00-103.60-33.42%
-51.80%
Май 20171064363041%4.6538%8.23332.3638.10%
166.18%
Мар 20171301300%12.348%10.00-130.00
-65.00%
Фев 20172011905%6.3714%10.00-138.50-69.25%
-69.25%
Яну 2017882464027%6.6827%8.24211.3929.15%
105.70%
 35787270 24%6.73 9.04-263.95-8.18%
-131.98%
месецобщо прогнозипознати прогнозинепознати прогнозиактивни прогнози% познатиср. коеф.ср. коеф. %ср. залогмес. печалбадоход %
Дек 20162002000%8.8111%10.00-200.00-100.00%
-100.00%
Ное 2016893653040%5.1738%7.88464.2666.20%
232.13%
Окт 20161192891024%5.2523%9.97-189.60-15.98%
-94.80%
 22864164 28%5.53 9.1674.663.57%
37.33%




датасрещапрогнозакоеф.залогрезултатстатус+/-
05-12, 02:30 The Strongest - Sport Boys Warnes216.28107:0губи-10
05-12, 00:30 Atletico Belo Horizonte MG - Botafogo RJ26.78102:0губи-10
04-12, 22:00 Villa San Carlos - UAI Urquiza114.00100:8губи-10
04-12, 19:00 FC Gyori Eto - Mezokovesd Zsory15.16101:1губи-10
04-12, 17:15 Panionios - AS Olympiakos Volou 1937216.71106:0губи-10
04-12, 17:15 Ксанти - Apollon Larisas216.21103:0губи-10
04-12, 15:30 Zambia - BotswanaX6.00105:0губи-10
04-12, 13:00 Dunakanyar Vac FC - Ujpest FC19.1110void - -
04-12, 13:00 Mosonmagyarovar - Paksi FC16.81100:4губи-10
04-12, 13:00 Monori SE - Budapest Honved FC18.87101:3губи-10
04-12, 13:00 Ozdi FC - Kaposvari Rakoczi FC115.0010void - -
04-12, 13:00 Szarvasi FC - Zalaegerszegi TE115.82100:2губи-10
04-12, 13:00 Dabas-Gyon FC - Puskas Akademia110.14100:3губи-10
04-12, 13:00 Pecs MFC - Kisvarda FC15.13101:0печели+41.3
04-12, 13:00 Sabah - AGSU27.93105:0губи-10
04-12, 12:45 Eyupspor - Анталияспор17.11100:3губи-10
04-12, 12:00 Zira - FK Garadag Lokbatan210.14104:0губи-10
04-12, 12:00 FC Bengaluru United - AGORC Bangalore210.0010void - -
04-12, 10:00 Angola - Seychelles212.00108:0губи-10
12-10, 15:00 KSF Prespa Birlik - FC Rosengaard23.96103:2губи-10
12-10, 15:00 Rappe Goif - Nässjö FF213.05101:0губи-10
12-10, 15:00 Vinbergs IF - Stafsinge IF26.97102:1губи-10
12-10, 15:00 Kvik-Halden - Byaasen Toppfotball29.66103:1губи-10
12-10, 15:00 Qviding FIF - Eslovs BK28.80106:0губи-10
12-10, 15:00 Lorenskog IF - Sunndal27.87103:1губи-10
12-10, 15:00 Klepp - Stabaek Fotball28.85105:0губи-10
12-10, 15:00 Ängelholms FF - Hittarps IK26.89102:1губи-10
12-10, 15:00 Brumunddal - Steinkjer28.13109:0губи-10
12-10, 15:00 Lillestrom SK Kvinner - Avaldsnes IL210.74102:1губи-10
12-10, 15:00 BK Olympic - IS Halmia28.30105:3губи-10
12-10, 15:00 IFK Hassleholm - Raaslatts SK26.50103:0губи-10
12-10, 09:00 PSIS Semarang - PSS Sleman15.20102:2губи-10
10-10, 21:00 Gremio Esportivo Nacional - Uniao Harmonia FCX4.7510void - -
10-10, 21:00 Novo Horizonte RS - Soledade FCX12.00100:5губи-10
10-10, 20:00 FC Zbrojovka Brno - Sigma Olmütz14.90102:0печели+39
18-09, 20:00 Asarums IF FK - Vaxjo DFF110.00103:4губи-10
18-09, 20:00 IS Halmia - IF Limhamn Bunkeflo115.00101:1губи-10
18-09, 20:00 Tyresö FF - AIK DFF110.00102:3губи-10
18-09, 20:00 VAsteras BK 30 - KIF Örebro DFF115.00101:4губи-10
18-09, 17:30 HNK Orasje - FK Borac Banja Luka17.35100:4губи-10
18-09, 17:30 Gosk Gabela - Radnik Bijeljina19.21101:1губи-10
18-09, 17:30 FK Tekstilac Derventa - Željezničar Sarajevo111.64100:3губи-10
18-09, 15:00 Атлетико Мадрид - Ювентус Торино24.34100:4печели+33.4
18-09, 14:45 Albirex Niigata FC - Balestier Khalsa FC28.32102:0губи-10
18-09, 14:30 Naft Gachsaran - Shohada Babolsar25.60102:1губи-10
18-09, 14:30 Atrak Bojnourd FC - Kheybar Khorramabad24.00100:1печели+30
18-09, 14:30 Persib Bandung - Semen Padang211.93101:1губи-10
18-09, 14:00 Baghdad FC - Al Quwa Al Jawiya14.90100:2губи-10
18-09, 14:00 Naft Al-Wasat Club - Al Diwaniya24.50103:1губи-10
18-09, 14:00 Al Karkh - Alsinaat Alkahrabaiya24.50103:2губи-10
16-09, 19:00 Hapoel Petach Tikva - Hapoel Um El Fahem24.14100:1печели+31.4
16-09, 19:00 Bnei Sakhnin FC - SC Kfar Qasem24.61102:1губи-10
16-09, 15:30 Beitar Ramat Gan - SC Bnei Yaffo Ortodoxim24.20107:2губи-10
16-09, 15:30 FC Ararat-Armenia-2 - Masis Fc24.98103:2губи-10
16-09, 15:30 Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Maccabi Tamra24.70101:1губи-10
16-09, 15:30 FC Van - FC Torpedo Yerevan211.49104:3губи-10
16-09, 15:30 Artsakh - Urartu-214.97100:0губи-10
16-09, 15:30 Shirak Gyumri FC 2 - Dilijan FC212.84108:2губи-10
16-09, 15:30 FC Ararat Yerevan 2 - FC West Armenia17.21104:5губи-10
16-09, 15:30 FC Lokomotiv Yerevan - FK Ani Yerevan211.43102:0губи-10
16-09, 15:30 FC Aragats - FC Alashkert 214.94103:3губи-10
16-09, 15:30 Pyunik Yerevan FC 2 - Junior Sevan17.12102:4губи-10
16-09, 15:00 Maccabi Ironi Sderot - MS Ironi Kuseife28.5010void - -
16-09, 15:00 Ironi Nesher - Hapoel Bnei Musmus212.00103:2губи-10
16-09, 15:00 Burnley FC - Ipswich Town25.08103:1губи-10
16-09, 14:45 MS Shikun Hamizrach - Maccabi Ironi Netivot24.00102:3печели+30
16-09, 14:30 Ironi Beit Dagan - Shimshon Tel Aviv14.25101:1губи-10
16-09, 14:00 FK Mlada Boleslav B - FK Teplice B26.20102:2губи-10
16-09, 11:00 Jef United Ichihara Chiba - Nippon SCU210.15102:1губи-10
16-09, 09:00 Nojima Stella Kanagawa Sagamihara - NTV Beleza15.17100:5губи-10
15-09, 13:00 Atl Mancha Real - Club Polideportivo Almeria25.00101:1губи-10
15-09, 13:00 Celta Vigo B - Marino Luanco25.01100:2печели+40.1
15-09, 13:00 CF Malaga B - CD el Ejido 201227.68103:3губи-10
15-09, 13:00 CF Villarreal C - FC J. Espanol de San Vicente24.75104:0губи-10
15-09, 13:00 RCD Mallorca B - CD Binisalem210.08100:0губи-10
15-09, 13:00 UD Logrones B - CA Vianes27.70104:0губи-10
15-09, 13:00 Atletico Madrid B - UD Las Palmas Atletico25.26104:0губи-10
15-09, 12:30 Marbella FC - Merida UD25.75103:2губи-10
15-09, 10:00 Baoding Yingli Yitong - Zibo Cuju FC15.74100:1губи-10
15-09, 10:00 Sichuan Jiuniu - Fujian Tianxin11.50104:1печели+5
15-09, 10:00 Shanxi Xindu - Jiangsu Yancheng Dingli FC15.91100:1губи-10
15-09, 10:00 Hubei Chufeng Heli FC - Chengdu Qianbao17.03100:0губи-10
15-09, 10:00 Jiangsu Suning FC - Dalian Quanjian FC29.50107:0губи-10
15-09, 10:00 Jiangxi Liansheng FC - Lhasa Chengtou28.37101:0губи-10
15-09, 10:00 Guangxi Baoyun FC - Kunshan FC14.29101:0печели+32.9
15-09, 10:00 Guangdong Haiyin - Shanghai Guotai Junan14.32101:3губи-10
15-09, 10:00 Taizhou Yuanda - Yanbian Beiguo29.45106:0губи-10
15-09, 10:00 Changchun Dazhong Zhiye - Henan Huishang24.45103:1губи-10
15-09, 10:00 Qingdao Jonoon - Dalian Chanjoy FC24.17100:1печели+31.7
15-09, 10:00 Suzhou Dongwu FC - Nanjing Shaye210.09100:0губи-10
14-09, 16:00 VfB Stuttgart - SSV Ulm 1846212.97103:0губи-10
14-09, 14:00 HauPa - HPS115.00100:7губи-10
14-09, 14:00 Avesta AIK - Rengsjö SK15.30102:1печели+43
14-09, 14:00 Zvezda St Petersburg - FK Olimp Khimki16.38100:1губи-10
14-09, 14:00 Torsakers IF - Forssa BK15.80101:1губи-10
14-09, 14:00 Nässjö FF - IFK Berga15.58101:2губи-10
14-09, 14:00 Tomelilla IF - IF Limhamn Bunkeflo16.30100:2губи-10
14-09, 14:00 Ope IF - Östavalls IF18.50100:4губи-10
14-09, 14:00 Rovaniemi United - PS Kemi II15.85102:6губи-10
14-09, 14:00 Vasteraas IK - Fanna BK15.30101:0печели+43





Продай Прогнози

Продажбата на футболни прогнози е лесно и е напълно безплатно!

  1. Прогнозирайте напълно безплатно.
  2. Определете цена на вашите прогнози.
  3. Печелите 50% от всяка продажба.
Изплащане на вашите приходи чрез PayPal
 

Купи Прогнози

Ние правим купуването на футболни прогнози лесно!

  1. Купувате прогнози само с едно кликване.
  2. Неподправена история на минали прогнози.
  3. Абонамента не се подновява автоматично.
Купуване на прогнози чрез PayPal
 

Игра с Футболни Прогнози

МЕСЕЧНИ НАГРАДИ - класиране по точки:

  1. 50 евро за 1-во място.
  2. 25 евро за 2-ро място.
  3. 10 евро за 3-то място.
  4. 10 евро за 4-то място.
  5. 10 евро за 5-то място.
Изплащане на наградите през Skrill.com (Moneybookers)

Правила на играта:

  1. За да участвате в играта трябва да сте навършили 18 години.
  2. Всеки играч има право да участва в играта само с една регистрация!
  3. Прогнози се приемат до 1 час преди началото на срещата (ограничението е автоматично).
  4. При регистрацията си всеки типстър получава в сметката си 200 точки.
  5. В началото на всеки месец всеки играч ще започне отново с 200 точки.
  6. Минималният залог при прогноза е 1.
  7. Максималният залог при прогноза е 10.
  8. За да участвате в месечните награди:
  • !: средният ви залог трябва да бъде по-малко от 9 (8.99 или по малко)
  • трябва да сте прогнозирали минимум 20 срещи
  • трябва да имате положителен баланс в края на месеца
 
betfair