tipsterwin

    

Предложение

Всякакви теми извън залозите

Предложение

Мнениеот Bate_Mitko1912 » Съб Май 17, 2014 11:41 am

Sokerde и steliyan имат невероятен нюх към опцията за прогнозиране Първо полувреме/ Краен резултат ! Може ли да се добави тази опция за прогнозиране ?!
P.S. няма живи свидетели които да потвърдят , че са спечелили от подобни прогнози . Steliyan последно ми каза да играя Ливърпул-Нюкясъл 1/2 и Селта-Реал М 2/1 :) , от тази прогноза спечели 5 лв. г-н Божков ! :roll:
Bate_Mitko1912
 
Мнения: 14
Регистриран на: Sat Jan 4, 2014
Местоположение: Пловдив

Re: Предложение

Мнениеот sokerde » Нед Май 18, 2014 10:35 pm

Ne odobriavam predlozenieto,zashtoto na "KRIVIA" vinagi mu prechi "PRAVIA KUBUR"
sokerde
 
Мнения: 14
Регистриран на: Wed Apr 9, 2014

Re: Предложение

Мнениеот BEDADA4KATAA » Пон Май 19, 2014 10:20 am

Administrotorite,nalojete cenzura na tipster Bate Mitko.Sprete da mu publikuvate mneniata.Ako ne me poslushate ste se vidite v chudo.Tuk e sait za prognozi,a ne za Bitovi problemi.V koyto forum sam vleznal,toy vinagi si dava GLUPAVOTO mnenie.Negovata bolna glava e s neogranichen kapacitet za glupost.
BEDADA4KATAA
 
Мнения: 18
Регистриран на: Tue Apr 1, 2014

Re: Предложение

Мнениеот Bate_Mitko1912 » Пет Май 23, 2014 8:09 am

BEDADA4KATAA написа:Administrotorite,nalojete cenzura na tipster Bate Mitko.Sprete da mu publikuvate mneniata.Ako ne me poslushate ste se vidite v chudo.Tuk e sait za prognozi,a ne za Bitovi problemi.V koyto forum sam vleznal,toy vinagi si dava GLUPAVOTO mnenie.Negovata bolna glava e s neogranichen kapacitet za glupost.


Администраторите не публикуват мненията ми , а аз си ги публикувам . А и да ти кажа , че в по-модерните форуми се игнорират коментарите написани на маймуница
Bate_Mitko1912
 
Мнения: 14
Регистриран на: Sat Jan 4, 2014
Местоположение: Пловдив

Re: Предложение

Мнениеот BEDADA4KATAA » Пет Май 23, 2014 11:49 am

Tozi Bate Mitko e kato "termit" navsqkade.
BEDADA4KATAA
 
Мнения: 18
Регистриран на: Tue Apr 1, 2014

Re: Предложение

Мнениеот Bate_Mitko1912 » Пет Май 23, 2014 1:52 pm

BEDADA4KATAA написа:Tozi Bate Mitko e kato "termit" navsqkade.

Другарю , въпреки отправения ми намек , все още не можеш да си свалиш Flex type или кирилизатор , за да спреш да пишеш на маймуница . Явно умственият ти капацитет е на едно равнище с този на РазБойко Методиев БорисOFF !
Bate_Mitko1912
 
Мнения: 14
Регистриран на: Sat Jan 4, 2014
Местоположение: Пловдив

Re: ONCHO

Мнениеот sokerde » Пон Май 26, 2014 5:30 am

ONCHO,ti kato vzemash goliama zaplata,zashto plashtate na polovina s komshiata INTERNETA bre.LALALA
sokerde
 
Мнения: 14
Регистриран на: Wed Apr 9, 2014

Re: Предложение

Мнениеот BEDADA4KATAA » Пон Май 26, 2014 10:34 am

"Komatevskia Bek" e razkrit :lol: :lol: :lol: I toy Golqm go vadi,ama Mek :D
BEDADA4KATAA
 
Мнения: 18
Регистриран на: Tue Apr 1, 2014

Re: ONCHO

Мнениеот Bate_Mitko1912 » Пон Май 26, 2014 12:48 pm

sokerde написа:ONCHO,ti kato vzemash goliama zaplata,zashto plashtate na polovina s komshiata INTERNETA bre.LALALA

Sokerez4o , това е пазарна икономика , просто комшията няма парички и ми отправи предложение и го съжалих . Друг е въпросът , че от февруари не е плащал неговия дял . Пък и това какво те грее тебе , не мога да се сетя ?! Ти защо използуваш таксиметрова компания за лични нужди и не ти включват касовия апарат ако мога да попитам . Не искам да падам на твоето ниво на кота 0 , че и по на долу , ама се налага !
Bate_Mitko1912
 
Мнения: 14
Регистриран на: Sat Jan 4, 2014
Местоположение: Пловдив

Re: Предложение

Мнениеот sokerde » Пон Май 26, 2014 2:25 pm

Mek ama GOLEM,i nai-veche glavata mu kato na MAMUNA-^гъзъ^,no prav si kolega BEDADA4KA pod GOLEMA SENKA,nikoga ne viree nishto
sokerde
 
Мнения: 14
Регистриран на: Wed Apr 9, 2014

Следваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron