tipsterwin

    

относно класация

Всичко свързано с играта с футболни прогнози на TipsterWin

относно класация

Мнениеот emzlatev » Пет Юни 01, 2012 8:50 am

Днес е 1 юни и реших да погледна класацията за месец май и останах много изненадан от видяното. Първото нещо, което ми направи впечатление, че един участник със среден коефициент над 9.00 получаваше награда, не че това ме засяга лично, но нали в правилата е указано - коефициента не трябва да надвишава 8.99. Потърсих в списъка потребителското си име, не че претендирам за печалба, месечната ми печалба варираше между 80 и 85, просто исках да видя до къде съм успял да стигна, но не успях да намеря името си. Всичко това ме навежда на мисълта, че в играта има нещо уредено. Съжелявам, ако с нещо съм Ви обидил, но това е истината.
С уважение: Емил Златев
emzlatev
 
Мнения: 1
Регистриран на: Fri Jun 1, 2012

Re: относно класация

Мнениеот tipsterwin » Пон Юни 25, 2012 8:15 pm

Ако не сте видяли името си, това е защото статистиката показва типстърите които са се логвали през последните 10 дена или са топ 50 в класацията за месеца.

Спазваме стриктно правилото за 8.99 или по-малък среден коефициент. В статистиките се показват общо колко евро награди е получил даден типстър, а не наградата за месеца. Ако сте гледали стистиките за април третия класирал се типстър не получава награда - тези 10 евро са му от друг месец.
tipsterwin
Site Admin
 
Мнения: 287
Регистриран на: Fri Apr 8, 2011

Re: относно класация

Мнениеот antonhambaridov » Сря Юли 15, 2015 12:38 am

koga shte opravite klasiraneto za mesec iuni.sastezatelyat koito vse oshte e na parvo myasto s spechelen mach koito se e igral v 0.30 min na 01.07.2015.s teya 5.5 tochki e na parvo myasto.molya opravete go ako obichate.blagodarya vi predvaritelno. 01-07, 00:30 Brazil Brasilero Serie B Paysandu PA - Atletico GO 1 1.55 10 2:0 печели t +5.5
antonhambaridov
 
Мнения: 11
Регистриран на: Wed Apr 24, 2013

Re: относно класация

Мнениеот tipsterwin » Сря Юли 29, 2015 10:10 pm

antonhambaridov написа:koga shte opravite klasiraneto za mesec iuni.sastezatelyat koito vse oshte e na parvo myasto s spechelen mach koito se e igral v 0.30 min na 01.07.2015.s teya 5.5 tochki e na parvo myasto.molya opravete go ako obichate.blagodarya vi predvaritelno. 01-07, 00:30 Brazil Brasilero Serie B Paysandu PA - Atletico GO 1 1.55 10 2:0 печели t +5.5


Този уебсайт има версии на български език и на английски език. Водещият език за сайта е английски език и съответно друга часова зона. В българската версия на сайта, мач започнал в 00:30 (EEST (Eastern Europe Summer Time)) реално е започнал в 22:30 BST (British Summer Time) UTC/GMT +1 hour.

В конкретния случай мача е започнал в Юни месец.
tipsterwin
Site Admin
 
Мнения: 287
Регистриран на: Fri Apr 8, 2011


Назад към Типстър състезанието, правила, предложения, въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron