tipsterwin

    

НЕ Е ЗЛЕ ЗА 6 ДНИ

Прогнози за предстоящите мачове

НЕ Е ЗЛЕ ЗА 6 ДНИ

Мнениеот gospodarq » Пон Яну 06, 2014 10:47 pm

Здравейте на всички.Започнах един блог , който може да следите тук http://parionlain.blogspot.com/,който ще бъде
с вързан с изкарване на пари от интернет,като част от тях са свързани със залози на футболни срещи,другата идея ще я прочетете в него.Идеята ми е да има няколко възможности,за да може всеки да си избере-по един мач с коеф. около 2,една изненада с по голям коефициент и една права колконка или система,като целта е накрая на месеца да има задължителна печалба.Големината на единицата решава всеки сам за себе си т.е ако на края на месеца съм на +10,ако човек е залагал по 10лв. печалбата му ще е 100лв,ако залогът е бил 100лв,печалбата ще му е 1000лв.....Другата възможност е по един мач изненада на ден,като дължа да подчертая,че е в дългосрочен план,като залогът пак е по избор.Там коефициента е доста по-голям и една или две победи в един момент ще избият повече загуби.Скоро очаквайте и по една система на ден.Сами виждате,че ако човек си хареса дадена възможност,подплатена разбира се с положителни резултати това става една много хубава възможност за печалба от интернет,какъвто е и замисълът.А вече са и налице първите печалби.Очаквайте тази седмица и първите резултати от другото ми интернет начинание.Благодаря ви и успех.
gospodarq
 
Мнения: 1
Регистриран на: Mon Jan 6, 2014

Назад към Футболни прогнози

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron